20.000 TL şarjı uzun süre gidecek laptop önerisi

Bütçe
20000
Son düzenleyen: Moderatör:
Huawei olabilir, belki klişe olucak ama monster huma kullanan 3 5 tanıdığım var baya sessiz bir cihaz aslında monster sevmem ama tercih edebilirsin kız arkadaşım kullanıyordu.

Yurt dışı mac'te alınabilir eğer imei yoksa.
Hocam imei olayı sadece telefonlar için geçerli olduğundan dolayı yurt dışından ürün almak mantıklı ama akrabanız aracılığıyla vb. şekilde daha güvenilir olur, ürün orijinalinde burada satılanla aynı ürün ama telefonlar imei sistemiyle çalıştığından dolayı 60 günlük kullanım süresinden sonra telefon sadece aramalara vs. kapanır.

20bin civarı olabilir yani daha düşük fiyata iyi performanslı bir ürün de olabilir ama bilgisayar konusunda hiç bilgim yok
Huawei MateBooklara bakabilirsiniz, ana odağınız oyun değilse işlemci ve ekran kalitesine dikkat etmelisiniz. i5 veya ryzen 5 bana göre günlük kullanımda yeterli olacaktır. YouTube ve bu tarz forumlardan araştırmanız da faydalı olacaktır.

Son düzenleme:
Son düzenleme:
20bin civarı olabilir yani daha düşük fiyata iyi performanslı bir ürün de olabilir ama bilgisayar konusunda hiç bilgim yok
Huawei MateBooklara bakabilirsiniz, ana odağınız oyun değilse işlemci ve ekran kalitesine dikkat etmelisiniz. i5 veya ryzen 5 bana göre günlük kullanımda yeterli olacaktır. YouTube ve bu tarz forumlardan araştırmanız da faydalı olacaktır.
Tavsiye etmem çünkü 8gb ram kapasitesine sahip, ekran OLED olabilir ancak ekran kartı kötü, bu fiyat bandına daha iyilerini bulabilirsiniz

Tavsiye etmem çünkü 8gb ram kapasitesine sahip, ekran OLED olabilir ancak ekran kartı kötü, bu fiyat bandına daha iyilerini bulabilirs

Tavsiye etmem çünkü 8gb ram kapasitesine sahip, ekran OLED olabilir ancak ekran kartı kötü, bu fiyat bandına daha iyilerini bulabilirsiniz
Teşekkür ederim

Bunu almaya çalışın.

Hiç aşamam diyorsanız buna bakılabilir.

Alınmaz, huawei daha iyi.

Bunu almaya çalışın.

Hiç aşamam diyorsanız buna bakılabilir.

Olm gaming bunlar gaming uzun batarya ömürlü diyor güzel 7 serisi işlemcili bir laptop işini görür.

@Merve güneş https://www.hepsiburada.com/huawei-...6-ips-tasinabilir-bilgisayar-p-hbcv000020v9fe
Asus ismi bilindiği kadar kaliteli değil rog serisi hariç tekrardan önerim bu cihaz olur 16gb ram ve ryzen 7 seni rahat götürür amd işlemci yarı yolda bırakmaz hatta oyun bile oynatır :D

Alınmaz, huawei daha iyi.

Olm gaming bunlar gaming uzun batarya ömürlü diyor güzel 7 serisi işlemcili bir laptop işini görür.

@Merve güneş https://www.hepsiburada.com/huawei-...6-ips-tasinabilir-bilgisayar-p-hbcv000020v9fe
Asus ismi bilindiği kadar kaliteli değil rog serisi hariç tekrardan önerim bu cihaz olur 16gb ram ve ryzen 7 seni rahat götürür amd işlemci yarı yolda bırakmaz hatta oyun bile oynatır :D
Bu cihazı alıcam gibi ama Huawei YouTube fln kullanılmıyo dendi sorun olur mu? Çünkü YouTube çok kullaniyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı