20.000 TL'ye 4K IPS monitör tavsiyesi

zkmrnt

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, yeni bir sistem aldım.

Ryzen7 7700X işlemci.
MSI X670E Tomahawk anakart.
Palit 4080 GameRock ekran kartı.
G.Skill TZ5 Neo 5600MHz CL28 2X16.
Kingston KC3000 2TB SSD.
MSI CoreLiquid 240R V2 sıvı soğutma.
Cooler Master H500 kasa.
MSI PCI-E5 1000W güç kaynağı.

4K IPS bir monitör almak istiyorum. Ana amaç oyun olacak. Oynadığım oyunlar God of War, RDR 2, AC Valhalla, GTA 5 gibi oyunlar. Forumda bayağı araştırdım. Konuları inceledim.

Bu monitör şu an piyasada en iyisi gibi görünüyor. Aynı fiyata daha iyisini bulamadım.

Bu monitör nasıldır?
Ya da başka önerileriniz varsa görüşlerinizi paylaşır mısınız?

Bütçe: En fazla 20 bin.

Ayrıca sistemi de değerlendirir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası bir monitöre 20 Bin vermek bana göre para israfı olur ama yine de para sizin fikir sizin o yüzden bir şey diyemicem. Ancak Dell den daha iyi marka monitörler bulunmakta örneğin Msi, Aoc , Gigabyte gibi..

Açıkçası bir monitöre 20 Bin vermek bana göre para israfı olur ama yine de para sizin fikir sizin o yüzden bir şey diyemicem. Ancak Dell den daha iyi marka monitörler bulunmakta örneğin Msi, Aoc , Gigabyte gibi..
Başka markalar var da 144hz Fast ips 1ms gecikmeli bu fiyata bulunmuyor.

Arkadaşlar merhaba, yeni bir sistem aldım.

Ryzen7 7700X işlemci.
MSI X670E Tomahawk anakart.
Palit 4080 GameRock ekran kartı.
G.Skill TZ5 Neo 5600MHz CL28 2X16.
Kingston KC3000 2TB SSD.
MSI CoreLiquid 240R V2 sıvı soğutma.
Cooler Master H500 kasa.
MSI PCI-E5 1000W güç kaynağı.

4K IPS bir monitör almak istiyorum. Ana amaç oyun olacak. Oynadığım oyunlar God of War, RDR 2, AC Valhalla, GTA 5 gibi oyunlar. Forumda bayağı araştırdım. Konuları inceledim.

Bu monitör şu an piyasada en iyisi gibi görünüyor. Aynı fiyata daha iyisini bulamadım.

Bu monitör nasıldır?
Ya da başka önerileriniz varsa görüşlerinizi paylaşır mısınız?

Bütçe: En fazla 20 bin.

Ayrıca sistemi de değerlendirir misiniz?

Sistem genel itibariyle iyi duruyor ama bu konularda az bilgim var o yüzden eğer sistem parçalarının kalitesi/uyumu hakkında bir soru işaretiniz varsa Bilgisayar Toplama konusunda konu açmanız daha iyi olur.

Monitöre gelirsek zaten bütçesinde üç rakibi var. M28U, M32U ve FI32U. DELL monitör bu üç monitörden ergonomi dışında genel olarak daha iyi. DELL çok iyi bir tercih olur.

Sistem genel itibariyle iyi duruyor ama bu konularda az bilgim var o yüzden eğer sistem parçalarının kalitesi/uyumu hakkında bir soru işaretiniz varsa Bilgisayar Toplama konusunda konu açmanız daha iyi olur.

Monitöre gelirsek zaten bütçesinde üç rakibi var. M28U, M32U ve FI32U. DELL monitör bu üç monitörden ergonomi dışında genel olarak daha iyi. DELL çok iyi bir tercih olur.
Yorumunuz için teşekkürler. Attığınız monitörleri inceledim. Dell 15.849 TL ye şu an hepsiburada da var. Almayı düşünüyorum diğerlerinden çok daha uygun. Benim için dikey yatay dönmesi önemli değil. Öne arkaya biraz eğilsin yeter. O özelliği de var bildiğim kadarıyla.
Düşündüğüm konu Dell firmasının servisi. Bu konuda bilginiz var mı acaba.

Yorumunuz için teşekkürler. Attığınız monitörleri inceledim. Dell 15.849 TL ye şu an hepsiburada da var. Almayı düşünüyorum diğerlerinden çok daha uygun. Benim için dikey yatay dönmesi önemli değil. Öne arkaya biraz eğilsin yeter. O özelliği de var bildiğim kadarıyla.
Düşündüğüm konu Dell firmasının servisi. Bu konuda bilginiz var mı acaba.

Dell en iyi servise sahip monitör şirketlerinden bildiğim kadarıyla.

Geri
Yukarı