20.000 TL'ye sistem önerisi

yasha98

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşım sistem toplayacak ama kendi çok bilmiyor ben de çok iyi sayılmam. 20.000 TL bütçesi var. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçesi yeterliyse;
Bir soru sorucam msi'ın 6800 xt si ile arasındaki fark var mıdır?

Bütçesi yeterliyse;
Bir de stok bitmiş zaten

Bu nasıl şuan kendimde 11700 kf kullanıyorum zaten. 3060 Ti var bir de.

Son düzenleme:
@yasha98 Attığınız sistem pahalı. Denk hatta daha iyi ekran kartlı sistemler mevcut çok daha ucuza.

Buna bakabilir;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
@yasha98 Attığınız sistem pahalı. Denk hatta daha iyi ekran kartlı sistemler mevcut çok daha ucuza.

Buna bakabilir;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ryzen 5600X ve i5 12400F arasında sizin tercihiniz ne olur?
Ekran kartı olarak da RX 6750 XT düşünüyorum ama çok model var hangisini seçeceğimi bulamadım. Bu modeli düşündüm Gigabyte'ı bildiğim için.

@yasha98 Oyun performansı olarak ikisi de kafa kafaya, ikisi de pişman etmez yani. Şahsen 12400F alırdım.

6750XT'nin fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum. 6700XT'nin biraz üzerinde oynanmış hali.

Ekran kartı olarak biraz daha koyarsan 6800 var.

@yasha98 Oyun performansı olarak ikisi de kafa kafaya, ikisi de pişman etmez yani. Şahsen 12400F alırdım.

6750XT'nin fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum. 6700XT'nin biraz üzerinde oynanmış hali.

Ekran kartı olarak biraz daha koyarsan 6800 var.

Ekran kartına daha fazla verirsem diğer şeyler kötü kalacak şu an zaten kendi ekran kartım 6800 XT Gaming Z Trio kullanıyorum 12 ya da 13'e falan almıştım arkadaşın bütçesini aşıyor yani.

6700XT veya 6750 XT modellerinden önerebilir misiniz markasıyla beraber

Peki ekran kartına sizce ne kadar harcala mıyım maksimum

i5 için

Yeni konular

Geri
Yukarı