5000 TL'ye kulaklık önerisi

sinOpro1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. FPS oyunu oynamak için kablosuz kulaklık bakıyorum. Dışarıda müzik vs. dinlerken de kullanmayı düşünüyorum. O yuzden mikrofonun gizlenebilir olmasını ya da çıkabilmesini istiyorum ve mikrofonun ses kalitesi benim için çok önemli önerilerinizi bekliyorum.

Merhaba. FPS oyunu oynamak için kablosuz kulaklık bakıyorum. Dışarıda müzik vs. dinlerken de kullanmayı düşünüyorum. O yuzden mikrofonun gizlenebilir olmasını ya da çıkabilmesini istiyorum ve mikrofonun ses kalitesi benim için çok önemli önerilerinizi bekliyorum.

bleutooth yokmuş bilginiz olsun.

Razer Barracuda'a bakabilirsiniz, tasarımı dışarıda kullanmaya uygun ve aynı anda hem bilgisayarınıza, hem de telefonunuza bağlı kalabiliyor fakat tek bir sorunu var, mikrofon kalitesi pek iyi değil.

Hocam bende Razer BlackShark V2 Pro 2023 vs Corsair HS80 Max kaldım. SteelSeries mikrofonları pek iyi değil gibi. Bu iki dediğim kulaklıklar hakkında bilgileriniz var mı?

Hocam Arctis'in mikrofonda garip bir yapaylik var ama Nova o kadar değil. Diğer kulaklıklar hakkında bilgim yok maalesef.

Hocam bende Razer Blackshark V2 Pro 2023 vs Corsair Hs80 max kaldım.Steelseries mikrofonları pek iyi değil gibi.Bu iki dediğim kulaklıklar hakkında bilgileriniz var mı ?
İkisinide denedim Hs 80 max'ın saçma sapan iCue bugları yüzünden gönderdim , Blackshark V2 pro 2023'üde direk iade ettim dip ses ve aşırı fazla bağlantı kopma sorunu yüzünden ayrıca seside 7600 TL etmiyor, ben ayak seslerini Hs 80 Max'ta daha rahat ayırt edebildim ikisindende daha iyi alternatifler var.

Şuan size en uygun nova 7 .

Geri
Yukarı