20 bin TL telefon tavsiyesi

Bütçe
20Bin

Lanetli

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Ablamin telefonu bozulduğu için (Samsung Galaxy A7) yeni bir telefon almak istiyor ve ben sizden yardım istiyorum bu konuda. Ablam pek oyun oynamıyor yani hem uzun ömürlü hem depolaması yüksek olan hem de kamerası iyi olan bir telefona ihtiyacı var. Yani RAM falan önemli değil daha çok sosyal medyada takılıyor.

Edit: Bütçemi esnetebilirim.

Son düzenleme:
Öncelikle merhaba. Ablamin telefonu bozulduğu için (Samsung Galaxy A7) yeni bir telefon almak istiyor ve ben sizden yardım istiyorum bu konuda. Ablam pek oyun oynamıyor yani hem uzun ömürlü hem depolaması yüksek olan hem de kamerası iyi olan bir telefona ihtiyacı var. Yani RAM falan önemli değil daha çok sosyal medyada takılıyor.

Temiz para bence iPhone ve Samsung gibi iki büyük markadan şaşma.

Yapabiliyorsa bütçeyi 2K arttırıp S22 alabilir . Çok güzel telefon üzmez.

S22 alın. Başka seçenek yok. Daha para ekleyebiliyorsanız F5 Pro, S23 gibi alternatiflere de yönelebilirsiniz.

Geri
Yukarı