20 bin TL'ye Nitro 5 RTX 3050 laptop vs RTX 4060 masaüstü

edvinas0

Centipat
Daha fazla  
Ben şimdi üniversiteye hazırlanıyorum ve istediğim bölümün geleceğine eminim. 10 ay sonrası için laptop lazım ama şu konuda yardım istiyorum:
Benim şu an 20k bütçem var sizce Acer Nitro 5 3050 modelini mi almalıyım yoksa 4060 masaüstü alıp 10 ay sonra satıp mı dizüstü almalıyım aşırı kararsız kaldım. Geri dönüşlerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
Kanka bence Nitro'yu al PC satmakta çok zorlanırsın.

Tabii, eger masaustu karar verecekseniz kararinizi o sisteme yoneltmek istedim.

Şöyle söyleyeyim tam 1 haftadır uykusuz kalıyorum diyebilirim bir yandan hayalimdeki bilgisayarı almak diğer yandan üniversite engeline takılmak.

Tabii, eger masaustu karar verecekseniz kararinizi o sisteme yoneltmek istedim.

Dostum peki bana 20.000 bütçede laptop önerir misin ekstra konu açmak istemiyorum şimdiden teşekkür ederim bu konuya hakim farklı hocalarım varsa da etiketlersen çok iyi olur.

Ben şimdi üniversiteye hazırlanıyorum ve istediğim bölümün geleceğine eminim. 10 ay sonrası için laptop lazım ama şu konuda yardım istiyorum:
Benim şu an 20k bütçem var sizce Acer Nitro 5 3050 modelini mi almalıyım yoksa 4060 masaüstü alıp 10 ay sonra satıp mı dizüstü almalıyım aşırı kararsız kaldım. Geri dönüşlerinizi bekliyorum.
laptop al masaüstünü taşıyamassın

Hocam önünüzde madem 10 ay vakit var. Bu sürede Bütçeyi artırın derim. Enaz 1200,1500usd arasında bir bütçeye çıkabilirseniz o fiyat aralığında sağlam oyun laptopu alabilir ve bütün üni hayatınız sürecinde rahatlıkla kullanırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı