20 metre fiber döşemekten aciz Türk Telekom

Bizim binaya neredeyse bitişik olan arkamızdaki binada var. Hemen 10 mt çaprazımızdaki binada var. Hatta 30 metre ileride TT fiber kutusu var. Ama evde fiber yok. Sağım solum her taraf fiber bana inat bizim binaya fiber döşemiyorlar. Yok kendileri içinde daha hayırlı fiber, ama vatandaşı süründürmek diye bir zevk varken neden yapsınlar ki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizim binaya neredeyse bitişik olan arkamızdaki binada var. Hemen 10 mt çaprazımızdaki binada var. Hatta 30 metre ileride TT fiber kutusu var. Ama evde fiber yok. Sağım solum her taraf fiber bana inat bizim binaya fiber döşemiyorlar. Yok kendileri içinde daha hayırlı fiber, ama vatandaşı süründürmek diye bir zevk varken neden yapsınlar ki.
Birincisi, fiber altyapı talebinde bulundunuz mu? İkincisi yan binanızda fiber var diye size de getirme mecburiyetleri yok. Öyle olsaydı size getirirlerdi, sizin komşunuz da isterdi, onun komşusu onunki falan... Türk Telekom, net bir gelir getiren yerlere fiber getiriyor. Binanızda internet kullanan kişi sayısı az ise firma fiber çekmekten çekinecektir.

Ben de 5 metre mesafe için Turkcell'e fiber talebinde bulundum. Yan bina kazı işlerinden rahatsızlık duyacağı için kabul etmemiş. Bence bahane uyduruyorlar.

Geri
Yukarı