20 TL Pizza Önerisi

mikewazowski

Hectopat
Merhaba. Son günlerde canım pizza çekmeye başladı. Annem en fazla 20 TL'ye alabilirsin diyor. Orta boy beni doyurur. Yanında içecek vb. olması önemli değil. Yakınımda Dominos şubesi var oradan mı alayım yoksa başka bir yerden mi sipariş vereyim. Cevaplarınızı bekliyorum. İyi günler.

Eve siparişler aşırı pahalı, net aç kalırsınız. Dominos'a gidip almak daha mantıklı. Pizza önerim yok, ben 21 liraya büyük (orta da olabilir) boy almıştım sanırım bu sene.

Merhaba. Son günlerde canım pizza çekmeye başladı. Annem en fazla 20 TL'ye alabilirsin diyor. Orta boy beni doyurur. Yanında içecek vb. olması önemli değil. Yakınımda Dominos şubesi var oradan mı alayım yoksa başka bir yerden mi sipariş vereyim. Cevaplarınızı bekliyorum. İyi günler.
Pizza pizza varsa eğer orta boy pizza ve 1lt cola 25 tl diye biliyorum onu isteyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı