20 yaş altına sokağa çıkma yasağı geldi

Merhaba arkadaşlar. Sonunda koronavirüse karşı olan önlemler sıkılaştırıldı ve 20 yaş altı kişilerin sokağa çıkması yasaklandı. Yani mesela ben hiçbir şekilde sokağa çıkamayacağım.
Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Sonunda koronavirüse karşı olan önlemler sıkılaştırıldı ve 20 yaş altı kişilerin sokağa çıkması yasaklandı. Yani mesela ben hiçbir şekilde sokağa çıkamayacağım.
Çöp atmayacağım için mutluyum :)

Evde deliriyordum artık tımarhaneye kaldırırlar beni. Dün gece saat 10'da babamla tur atmaya çıktık ve hayatımda dışarı çıkmayı bu kadar özlediğimi hatırlamıyorum. Eve dokunmak için yaprak götürdüm. Halimi siz düşünün.

Aynı ben de çıkamam artık ama pek de umrumda değil zaten çıkmıyordum :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Yerinde bir karar, fakat 24-25 yapmaları çok daha iyi olurdu. Örneğin çevremden 20 yaş üstü dışarı çıkan genç arkadaşlarım var. Orta yaş insanlar (her ne kadar bir kısmı gezmek için olsa da) işlerini halledip evlerine dönüyorlar. 65 ve üstü (bunun da 60 ve üstü olması lazımdı) de zaten yasaklılar.

Bir gamer için hayatında hiçbir farklılık olmadı bence. :D

Yerinde bir karar, fakat 24-25 yapmaları çok daha iyi olurdu. Örneğin çevremden 20 yaş üstü dışarı çıkan genç arkadaşlarım var. Orta yaş insanlar (her ne kadar bir kısmı gezmek için olsa da) işlerini halledip evlerine dönüyorlar. 65 ve üstü (bunun da 60 ve üstü olması lazımdı) de zaten yasaklılar.
Çalışan insanların büyük bir kısmı o yaş aralığında.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı