20 yaş kızlar vs 20 yaş erkekler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu yazdıklarıma karşı olan kişiler umarım bir gün "kadınlığını kullanarak" bir yere gelen birinin alt statüsünde çalışır.

O zaman demek istediklerim belki anlaşılır 🙂
Uzun süredir böyle saçma bir konu görmedim. Aradaki mesajlarınızla din bile katmışsınız yahu! İnanılır gibi değil.

Dini ben katmadım, önce kimin ne yazdığını oku.

Gerçek erkek dediğin annesine, kardeşine, sevgilisine, karısına sahip çıkar onlara değer verir. Aynı zamanda gerçek erkek başkalarının karısı, kızı hakkında bunun gibi > @smithblacksmith < ileri geri konuşmaz. Hatta gerçek erkekler senin gibi elalemin karısı kızına bırak bir şey yapmayı, senin gibi dil uzatanlara ne yaparlar biliyor musun? Terbiyeni takınacaksın.
Ya şu zavallıya prim vermeyin gençler. Bakın bu öyle birisi ki İstanbul Sözleşmesinin fesih edildiği günde açtığı başlık bu. Ne kadar çaresiz ve aciz olduğunu buradan anlayabilirsiniz.
Konudan bağımsız
olarak yazayım bir hikayem. Üniversitede arkadaş ortamı bilen bilir, kız erkek cinsiyet ayırt edilmeksizin insana insan gözüyle bakılır takılırsın. Bizim ortamdaki kızlardan birisine fakülteden elemanın birisi aşık olmuş. Öyle sinik bir tip, insanlar konuşmak istese de konuşabileceği çok bir şey yok ortamına almak istesen de alınmaz yani. Toplum bile tükürüp atmış tıpkı bunun gibi o da > @smithblacksmith < . Neyse kız buna tabii ki yüz vermedi. Bu sonra başladı sağdan soldan kız hakkında yalan yanlış şeyler yazıp, yapmadığı şeylerle itham etmeye. Sonra ne mi oldu? O arkadaşa bir sanat çalışması yaptık.

Sana değildi, sen üstüne niye alındın anlamadım ama hedefi 12'den vurmuşuz galiba. 🤣 Yazdıklarımı üstüne alınması gereken alınsın zaten başlık sahibine yazdığımı da anlayamamışsın neyse.
Anladım, saçma yazınca benim mesajıma atıfta bulundun sandım; sorun yok.

Uzun süredir böyle saçma bir konu görmedim. Aradaki mesajlarınızla din bile katmışsınız yahu! İnanılır gibi değil.
Bir el atın bir şey yapın ya arkadaş. Burası teknoloji ve bilim platformu. Bunun gibi et kafalılar burada kadın düşmanlığı yapsın diye mi var burası bir el atın.

Hocam, size katılıyorum.

Gerçek erkek dediğin annesine, kardeşine, sevgilisine, karısına sahip çıkar onlara değer verir. Aynı zamanda gerçek erkek başkalarının karısı, kızı hakkında bunun gibi > @smithblacksmith < ileri geri konuşmaz. Hatta gerçek erkekler senin gibi elalemin karısı kızına bırak bir şey yapmayı, senin gibi dil uzatanlara ne yaparlar biliyor musun? Terbiyeni takınacaksın.
Ya şu zavallıya prim vermeyin gençler. Bakın bu öyle birisi ki İstanbul Sözleşmesinin fesih edildiği günde açtığı başlık bu. Ne kadar çaresiz ve aciz olduğunu buradan anlayabilirsiniz.
Konudan bağımsız
olarak yazayım bir hikayem. Üniversitede arkadaş ortamı bilen bilir, kız erkek cinsiyet ayırt edilmeksizin insana insan gözüyle bakılır takılırsın. Bizim ortamdaki kızlardan birisine fakülteden elemanın birisi aşık olmuş. Öyle sinik bir tip, insanlar konuşmak istese de konuşabileceği çok bir şey yok ortamına almak istesen de alınmaz yani. Toplum bile tükürüp atmış tıpkı bunun gibi o da > @smithblacksmith <. Neyse kız buna tabii ki yüz vermedi. Bu sonra başladı sağdan soldan kız hakkında yalan yanlış şeyler yazıp, yapmadığı şeylerle itham etmeye. Sonra ne mi oldu? O arkadaşa bir sanat çalışması yaptık.

Genelde.

Konudan bağımsız
olarak yazayım bir hikayem. Üniversitede arkadaş ortamı bilen bilir, kız erkek cinsiyet ayırt edilmeksizin insana insan gözüyle bakılır takılırsın. Bizim ortamdaki kızlardan birisine fakülteden elemanın birisi aşık olmuş. Öyle sinik bir tip, insanlar konuşmak istese de konuşabileceği çok bir şey yok ortamına almak istesen de alınmaz yani. Toplum bile tükürüp atmış tıpkı bunun gibi o da > @smithblacksmith <. Neyse kız buna tabii ki yüz vermedi. Bu sonra başladı sağdan soldan kız hakkında yalan yanlış şeyler yazıp, yapmadığı şeylerle itham etmeye. Sonra ne mi oldu? O arkadaşa bir sanat çalışması yaptık.

Yalandan atıp tutuyor işte. Sanane, değil mi milletin 20 yaşından? Burada bile gözümle gördüğüm bir sürü geçim derdi olan, ailesiyle zor geçinen süslü şeylerden uzak kız arkadaşım var. Bu eleman mağaradan çıkamamış, boş ver.

Bir el atın bir şey yapın ya arkadaş. Burası teknoloji ve bilim platformu. Bunun gibi et kafalılar burada kadın düşmanlığı yapsın diye mi var burası bir el atın.
Hata bizde biz yazmasak oda nasiplenmezdi bu durumdan mod'lar birazdan kapatır burayı.

Millet, Mars'a bile gitmeye başlamışken tartıştığınız şeye bak. Doktor olanı da var, mühendis olanı da var. Tabii ki onları görmezden geliyorsunuz çünkü işinize geldiği gibi düşünüyorsunuz. Genellemeyi çok seviyorsunuz sanırım. Genellediğiniz kişilerde bile bir sorun yok. İsteyen, istediği gibi davranabilir ve bunda özgürler. İnsanlar eşit olmalı. Çağ dışı düşünmeye devam edenler sayesinde bu zorlaşıyor.

Bazı konularda farklılıklar olabilir ama bunun sorumlusunu doğru yerde aramalısınız. Derdiniz askerlik ise bunu doğru yere iletmelisiniz. Sorumlusu olmayan kişiye söylenmekte ne mantık var? Doğuramadığınız için size söylenseler bir şey yapabilir miydiniz? Hayır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı