20 yaş kızlar vs 20 yaş erkekler konusuna ithafen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kim okuyacak bunu floodunu atacağım ama ban yerim olmaz.

Mahlas destanı.

Kadın veya Erkek olsun severim çünkü herkesin duygusu vardır herkes sevilmeyi sayılmayı pek ala hak ediyor.

Ama LGBT durumu şöyle, "Biz farklıyız eeeğeee" demek için çıplak bir şekilde dolaşmanın anlamı yok bilmem olmayan beynin ile anlar mısın? Ya da saatlarce soyunup eylem yapmanında.

Zaten bu oluşumu her ne kadar sevmesem bile saygı gösteriyorum (bir yere kadar) ama İstanbul sözleşmesi kadından çok malasef LGBT üyelerini koruyor.

Türkiye'deki erkekler kadar ağlayanı yok. Sözde herkes baba gibi takılıyor askerlikten korkuyor, namus bekçisi ama kız gördümü duramıyor, lisede başı boş dolanıyor iş yok diye ağlıyor. Türkiye'de bazı kadınlarda aynı serseri seviyorum ama şiddet görünce erkekler suçlu yani kimse seni onunla sevgili yapmadı.

Gelip de sosyal ortamda veya sosyal medyada "Ben LGBT'yim arkadaş." gibi her yerde cinsiyetini(!) açıklayan insanın amacı ilgi toplamaktır.

Türkiyede kadınlar da erkekleri dövüyorlar. Erkek kadına bir şey yapmıyor, kadın gidip dövüyor. Üstelik E-Gazetelerde de çıktı. Neden hiçbir eşitlikçi kadın laf etmedi.

Sizler eşitlik değil ayrımcılık istiyorsunuz. Ne kadar inkar edilse bile ki inkar edilmiyor. Erkeğe şiddet olunca bir kadın da" Ne hakla yapar? " diye bir cümle kurmuyor.

Komik konu.

Gelip de sosyal ortamda veya sosyal medyada "Ben LGBT'yim arkadaş." gibi her yerde cinsiyetini(!) açıklayan insanın amacı ilgi toplamaktır.

Türkiyede kadınlar da erkekleri dövüyorlar. Erkek kadına bir şey yapmıyor, kadın gidip dövüyor. Üstelik E-Gazetelerde de çıktı. Neden hiçbir eşitlikçi kadın laf etmedi.

Sizler eşitlik değil ayrımcılık istiyorsunuz. Ne kadar inkar edilse bile ki inkar edilmiyor. Erkeğe şiddet olunca bir kadın da" Ne hakla yapar? " diye bir cümle kurmuyor.

Komik konu.
Erkeğe şiddet fazla konu olmuyor çünkü fazla erkek ölmüyor. Lakin her gün 1 kadın ,1 kız ölüyor ve erkeklerin bir kısmını öldürüleni suçlu buluyor.
Türkiye'de eksik olan tek şey karşı cinsi anlamak, karşı görüşü anlamak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı