20 yaş kızlar vs 20 yaş erkekler konusuna ithafen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konunun yarısını okuyamadım, öncelikle bunun için özür dilerim. Boğulacak gibi oldum. Mini etek kısmına gelecek olursak ülkemiz henüz bu tür şeylere alışkın değil. Dinine sözde düşkünler ve Arap kültürünün zorla dayatılması vs. mini eteği giyiyorsan sana bakacakları ve gözleriyle taciz edecekleri bilmek zorundasın.

Bu tür konularda konuşmayı sevmem zira vereceğin cevap yanlış anlaşılabilir. Benim bu konu hakkındaki düşüncem neşet ertaş'ında dediği gibi " kadın insandır, erkek insanoğlu ".

Sizin kadar yaşamadım ama kesinlikle katılıyorum.

Hayır, bu sözleşmeyi feshedenlerin buna karşı olduğunu düşünürsek kadınların istediklerine ulaşması zor demek istedim.

LGBT'liler hayatlarında istediklerini yapsınlar. Karşı da değilim. Benim demek istediğimi başka yöne çekiyorsunuz. Dediğim bir gerçek. Boğaziçi protestolarından LGBT'liler çıkıyor.
Yahu konunun cinsiyetle ne alakası var, aktivistlerin tamamı erkek olsa ne değişecek 😁

Böyle bir arkadaşı muhatap alıp cevap vermeniz bile saçma açıkçası. Yazdığınıza değmez, okumaz bile.

Bu biraz cevaptan ziyade, iç dökmek diyebiliriz. Onun gibileri etkilemez ama, bir başkası için belki de anlayış getirecek ya da farklı bir bakış getirecek bir konu olur. Bilemiyorum. Tacize uğradığın için utanmak zorunda olduğun bir güruh var çevrede. Bunu anlattığında senin bundan aldığın psikolojik yarayı değil, seninna musuna ve bekaretinin derdine düşen bir toplum var.

LGBT bireylerin karşısında değiliz, karşılarında olduğumuz kesim sözde LGBT olanlar. Arkadaş her taşın altından çıkmaz zorunda mısınız? Sürekli LGBT olduğunuzu belirtmek hiç hoş değil, gerçekten LGBT olan bireylerin her yerde kendi reklamlarını yaptığını düşünmüyorum.

LGBT bireylerin karşısında değiliz, karşılarında olduğumuz kesim sözde LGBT olanlar. Arkadaş her taşın altından çıkmaz zorunda mısınız? Sürekli LGBT olduğunuzu belirtmek hiç hoş değil, gerçekten LGBT olan bireylerin her yerde kendi reklamlarını yaptığını düşünmüyorum.
Sözde LGBT ne 😁

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı