20 yaş üniversite sınavına hazırlanmak için geç mi?

Mathiasalpha

Femtopat
Merhaba arkadaşlar şu an 20 yaşındayım ve sene sonu üniversite 3.sınıf olacağım ama okuduğum bölümü hiç sevmiyorum ve yazdığım için çok pişmanım sene sonu kayıt sildirmeyi düşünüyorum şimdi sunu şormak istiyorum şu an 20 yaşındayım ve üniversite sınavına yeniden hazırlanmayı düşünüyorum ve aklımda yüksek güzel bölüm var şunu soracağım sizce 20 yaşında üniversite tekrar hazırlanmak mantıklı mı, yoksa geç mi yaş olarak? Lütfen bir fikir verin çok kararsızım

Hiç bir şey için geç değildir fakat bunun geri dönüşü olmaz biliyorsun. Bütün her şeyi düşünmeli ve ona göre karar vermelisin. Bölümün ne bilmiyorum fakat kendine güvenin tam ise yap.

Hocam ben 28 yaşındayım daha ilk üniversitemi bitiremedim. Bir şey kaybettiğin yok. Hayat bir yere kaçmıyor. İster bölümünü bitir tekrar lisans oku. İstersen bırak bölümü, tekrar oku. Ama muhakkak istediğin bölümü oku.

Merhaba arkadaşlar şu an 20 yaşındayım ve sene sonu üniversite 3.sınıf olacağım ama okuduğum bölümü hiç sevmiyorum ve yazdığım için çok pişmanım sene sonu kayıt sildirmeyi düşünüyorum şimdi sunu şormak istiyorum şu an 20 yaşındayım ve üniversite sınavına yeniden hazırlanmayı düşünüyorum ve aklımda yüksek güzel bölüm var şunu soracağım sizce 20 yaşında üniversite tekrar hazırlanmak mantıklı mı, yoksa geç mi yaş olarak? Lütfen bir fikir verin çok kararsızım.

Geç değil.

Hiçbir şey için geç değildir fakat bunun geri dönüşü olmaz biliyorsun. Bütün her şeyi düşünmeli ve ona göre karar vermelisin. Bölümün ne bilmiyorum fakat kendine güvenin tam ise yap.

İstediğin bölümü oku sen. Boş ver, giden 3 yıl olsun. Tüm geleceğinden önemli değil.

Hocam bence geç değil.

Bunun bir yaşı yok. Üstüne üstlük 20 yaş gayet iyi. Geç değil.

Hocam ben 28 yaşındayım daha ilk üniversitemi bitiremedim. Bir şey kaybettiğin yok. Hayat bir yere kaçmıyor. İster bölümünü bitir tekrar lisans oku. İstersen bırak bölümü, tekrar oku. Ama muhakkak istediğin bölümü oku.

Hepinizie çok teşekkür ederim son olarak bir şey soracağım sanırım üniversite 3 yılda bitme imkanı varmış çok mu 3 yılda bitirmek?

Yeni konular

Geri
Yukarı