200.000 - 300.000 TL arası otomobil önerisi

YavuzTQ

Centipat
Daha fazla  
200k ile 300k arası bir otomobil arıyorum. Aile arabası ve benzin-LPG olursa daha iyi olur (LPG ucuz oluyor). Araba bilgim olmadığı için bura danışmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
TOROS 12 KİŞİ BİNİYOROS :) Şaka bir yana hocam bütçeyi biraz daha artırmanızı tavsiye ederim zor artık 200 300k ya temiz araç bulmak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
200k ile 300k arası bir otomobil arıyorum. Aile arabası ve benzin-LPG olursa daha iyi olur (LPG ucuz oluyor). Araba bilgim olmadığı için bura danışmak istedim.

Şaka bir yana bütçe artmalı bence hocam.

Dosya Ekleri

• 1696859772031.jpg
    1696859772031.jpg
    4,5 KB · Görüntüleme: 22

Çıkma olmamasına dikkat ederek albea olabilir veyahut Cherry'lere bakabilirsiniz beygiri yüksek arabalar piyasası yok çok satarken zorluk yaşarsın veya eski modellerden bir doblo bakabilirsin bir de Tofaş doğan bakabilirsin temiz bir aile arabası olarak bulursan iyidir.

200k ile 300k arası bir otomobil arıyorum. Aile arabası ve benzin-LPG olursa daha iyi olur (LPG ucuz oluyor). Araba bilgim olmadığı için bura danışmak istedim
91 Doğan L
2000-2002 Doğan 1.6 Enjeksiyonlu
93-98 SLX
Temizini bulursanız sizi üzmeyecek arabalardır.

91 Doğan L
2000-2002 Doğan 1.6 Enjeksiyonlu
93-98 SLX
Temizini bulursanız sizi üzmeyecek arabalardır.

Son düzenleme:
Çıkma olmamasına dikkat ederek albea olabilir veyahut Cherry'lere bakabilirsiniz beygiri yüksek arabalar piyasası yok çok satarken zorluk yaşarsın veya eski modellerden bir doblo bakabilirsin bir de Tofaş doğan bakabilirsin temiz bir aile arabası olarak bulursan iyidir.
Kullanmak için alacağım onun için cery güzel gözüküyor. Kronik sorunları vs nasıl biliyormusunuz?

Geri
Yukarı