200.000 - 300.000 TL arası otomobil önerisi

35 yaşında araba ama bakılırsa iyi arabadır hmm. İyi bakılanı zaten adamın bütçesinin çok üzerinde. Oto pazarına git diyor. Oto pazarında sahibindende 300 yazılan arabalar 400'den başlıyor. Toroslara Tofaş'lara 250-300 yazan kahvede oturan cahil kesimden başka giden yok. Sen babanla çok gidip oradaki abilere çok soruyorsun abi bu kaç basıyor diye anlıyorum :D

250 bütçede araç arayan adam E36'nın 190enin nerede parçasını bulacak hadi bir şekilde bulurda parça fiyatları 0km araba fiyatlarından pahalı o arabaların. Bakım ve yürütme maliyetlerinden haberin var mı? 250 bine o araçları alıp yarısı kadar da masraf mı yapsın :D Her yorumun güldürüyor bugün yine formundasın. Sana puanım 10 :D

Kaç basıyor? Sadece 0-100 sorarım kahve ile alaka yok oto pazarının yanındaki galerilere de bakıyorum ama sen sadece sahibinden diyorsun. E36 1985 model değil 190e sıkıntı çıkarmayan araba forumdan gidebilirsin d*n*n*m haber var senin gibi eski kafalılar çok Opel Peugeot alınca da aynı sorunlar çıkacaktır.

Bunu diyen 1990 model 190E ve 1985 model e36 öneren çocuk mu hahahaha ulan okaner vallahi cahilliğinle neşe kattın foruma. Allah ömrünü uzatsın :D :D
Arkadaş seni ne zaman görsem birilerini aşağılıyor, hakaret ediyorsun. İnsanların eksik bilgisi olur yanlış da olur ama bu kadar uğraşmak niye? Biri yanlış bir şey söylese de gömeyim diye bekliyor gibisin.😄

200k ile 300k arası bir otomobil arıyorum. Aile arabası ve benzin-LPG olursa daha iyi olur (LPG ucuz oluyor). Araba bilgim olmadığı için bura danışmak istedim.
Bütçeyi biraz daha arttırma şansı olsa temiz bir kurbağa kasa Corolla bulunabilirse tam aile arabasıdır. Onun dışında o rakamlara Clio, Getz, Palio, Fiesta, Corsa gibi B sınıfı araçlar tercih ediliyor genelde.

Arkadaş seni ne zaman görsem birilerini aşağılıyor, hakaret ediyorsun. İnsanların eksik bilgisi olur yanlış da olur ama bu kadar uğraşmak niye? Biri yanlış bir şey söylese de gömeyim diye bekliyor gibisin.😄

Bütçeyi biraz daha arttırma şansı olsa temiz bir kurbağa kasa Corolla bulunabilirse tam aile arabasıdır. Onun dışında o rakamlara Clio, Getz, Palio, Fiesta, Corsa gibi B sınıfı araçlar tercih ediliyor genelde.

Hep bir araba konusunda aşağılama var gerçekten önerdiği de Opel Peugeot palio daha iyi alternatif arabalar olduğunu biliyor. İlla hatchback öneriyor sedan üzmez ama hatchback çok üzer.

Passat. Komple boyalı ama konforlu araba tamam fazla yakar ama kalitedir Passat.

Hep bir araba konusunda aşağılama var gerçekten önerdiği de Opel Peugeot palio daha iyi alternatif arabalar olduğunu biliyor. İlla hatchback öneriyor sedan üzmez ama hatchback çok üzer.

Passat. Komple boyalı ama konforlu araba tamam fazla yakar ama kalitedir Passat.
Bilgi konusunda farklı ona bir şey diyemem araçtan anlayabilir hatta yukarıdaki tartışmada @samc34 haklı olduğunu düşünüyorum haklı olmak ayrı aşağılamak ayrı.

Sizin tavsiye ettiğiniz BMW, Mercedes almaya alınır ama yürütmesi zor. Masraf çıktığında üzer. Bence o tarz araçlar sadece ben başka arabaya binmem illa bu olsun diyecek ve başına geleceklere katlanacak kişilere özel.

Bilgi konusunda farklı ona bir şey diyemem araçtan anlayabilir hatta yukarıdaki tartışmada @samc34 haklı olduğunu düşünüyorum haklı olmak ayrı aşağılamak ayrı.

Sizin tavsiye ettiğiniz BMW, Mercedes almaya alınır ama yürütmesi zor. Masraf çıktığında üzer. Bence o tarz araçlar sadece ben başka arabaya binmem illa bu olsun diyecek ve başına geleceklere katlanacak kişilere özel.
Dostum bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp demişler. Ben bilmediğim yada yanlış bildiğim bir şey olduğu zaman doğrusunu görünce yada söylenince aa öylemiymiş eyvallah diyorum. Arkadaş otomobil tarafında 1 gram bilgisi olmadığı halde ismi kadar eminmiş gibi inatla bir şeyleri diretip insanları yanlış yönlendiriyor. 250K bütçede araba arayan adamın beklentisi nedir sence? Sanayiyle kanka olmayıp yolda kalmamaktır dimi. Adam bu beklentiye 85 90 model bmw mercedes öneriyor ötesini var kendin düşün :D Ha bu arada 10 litrenin altında yakmayan çok sevdiği renault motorlarıda 7 litre yakıyormuş :D Pazarları dolaşmış görmüş haha :D

Samc34 arabadan anlamıyor hocam. BMW ve Mercedes'lere eski kasa olanlara iyi bakmak lazım.

Dostum bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp demişler. Ben bilmediğim ya da yanlış bildiğim bir şey olduğu zaman doğrusunu görünce ya da söylenince AA öylemiymiş eyvallah diyorum. Arkadaş otomobil tarafında 1 gram bilgisi olmadığı halde ismi kadar eminmiş gibi inatla bir şeyleri diretip insanları yanlış yönlendiriyor. 250K bütçede araba arayan adamın beklentisi nedir sence? Sanayiyle kanka olmayıp yolda kalmamaktır değil mi? Adam bu beklentiye 85 90 model BMW Mercedes öneriyor ötesini var kendin düşün :D Ha bu arada 10 litrenin altında yakmayan çok sevdiği Renault motorları da 7 litre yakıyormuş :D Pazarları dolaşmış görmüş haha :D

Cahilliğinle ancak kahvelerde tartış sosyale gelme araba konularına hiç gelme Renault az yakar çoğu modelde senin hurda Peugeot Opel'lerine kalmamalılar bu bütçede Fiata hiç bakılmaz.

Son düzenleme:
Piyasadan haberiniz yok galiba uygun bile bence o kadar insanın kullandığı arabayı utanç kaynağı olarak görmeniz üzücü.
Arabayı utanç kaynağı olarak görmüyorum. Modifiyesiz halini kullanırım da. Arabayı soktukları şu halden bahsediyorum ben. Bu tip arabaları da aklı başında birinin kullandığını görmedim ayrıca.

Özür dilerim yine de.

Geri
Yukarı