200-300 TL 7.1 oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
200-300 TL
Vallahi hocam şubenin tuhaflık yapacağı tuttu
1614778359981.png

Sabahtan beridir gelmiyor kendisi.
Hocam elinize geçtiğinde kablolu kullanırken mikrofondan ses sekme sorunu olup olmadığına bakabilir misiniz? Fury X'de bu sorun vardı da.
Hocam bu kulaklıkta Fury X de olduğu gibi ses kartlı usb kablosu yok. Onun ses kartı kulaklığın içine dahil edilmiş. 3.5mmden ses aldığımızda kulaklık içindeki mi yoksa kasadaki mi kullanılıyor bilmiyorum.

Vallahi hocam şubenin tuhaflık yapacağı tuttu
Eki Görüntüle 904596

Sabahtan beridir gelmiyor kendisi.

Hocam bu kulaklıkta Fury X de olduğu gibi ses kartlı USB kablosu yok. Onun ses kartı kulaklığın içine dahil edilmiş. 3.5mmden ses aldığımızda kulaklık içindeki mi yoksa kasadaki mi kullanılıyor bilmiyorum.

Hocam ben de Eksa E900 Pro ile Air Pro arasında kaldım lütfen inceleme konusu açınca beni de etiketleyin.

Kulaklık geldi ve şuan ağzım açık müzik dinliyorum cidden. Gerçek olma ihtimali vermiyorum bu kulaklığın varlığına. Bir oyuncu kulaklığından böylesine bir soundstage... Hocam şoku atlatıp incelemeyi yazıyor olucam. Kutusu paramparça geldi bu arada kargocuya saygılar.

Kulaklık geldi ve şu an ağzım açık müzik dinliyorum cidden. Gerçek olma ihtimali vermiyorum bu kulaklığın varlığına. Bir oyuncu kulaklığından böylesine bir soundstage... Hocam şoku atlatıp incelemeyi yazıyor olacağım. Kutusu paramparça geldi bu arada kargocuya saygılar.

Hocam incelemenizi okudum çok güzel teşekkür ederiz. Ben de delirdim tam 13 gündür günde 3-4 kere kargo takibe bakıyorum ama hala Türkiye'ye girmedi. 13 gün.

Hocam incelemenizi okudum çok güzel teşekkür ederiz. Ben de delirdim tam 13 gündür günde 3-4 kere kargo takibe bakıyorum ama hala Türkiye'ye girmedi. 13 gün.
Hocam umarım sizinki de hasarsız elinize ulaşır. Benim kargo sanırım 18 günde geldi. Birkaç güne türkiyeye gelir. Geldiği gibi gümrükten geçiyor zaten. Bir arkadaşa e900 pro için 46 TL vergi girmişler. Umarım siz de benim kadar şanslı olursunuz. Void pro kullanıcısı olarak voidi rafa kaldırdım diyebilirim. Böyle bir kulaklıktan buna geçince bile çok iyi hissettiysem siz aldığınızda bayılacaksınız. Ancak 7.1i öyle güzel değil haberiniz olsun. Standart resmen. Ses kalitesi konusunda müzik ve filmde tatmin eder.

Hocam umarım sizinki de hasarsız elinize ulaşır. Benim kargo sanırım 18 günde geldi. Birkaç güne Türkiye'ye gelir. Geldiği gibi gümrükten geçiyor zaten. Bir arkadaşa E900 Pro için 46 TL vergi girmişler. Umarım siz de benim kadar şanslı olursunuz. Void Pro kullanıcısı olarak Void'i rafa kaldırdım diyebilirim. Böyle bir kulaklıktan buna geçince bile çok iyi hissettiysem siz aldığınızda bayılacaksınız. Ancak 7.1i öyle güzel değil haberiniz olsun. Standart resmen. Ses kalitesi konusunda müzik ve filmde tatmin eder.

Rampage X-titan kullanıyordum. En azından 7.1'i ondan iyidir diye tahmin ediyorum. Sizce?

15 günde Türkiye'ye 3 günde evime geldi hocam.

İnşallah benim çok geç kalmaz hocam. 3 saat sonra 13.güne girmiş olacağım. Kulaklığı heyecanla bekliyorum umarım kargocular tarafından hasar olarak hezimete uğramam.
İnşallah benim çok geç kalmaz hocam. 3 saat sonra 13.güne girmiş olacağım. Kulaklığı heyecanla bekliyorum umarım kargocular tarafından hasar olarak hezimete uğramam.

Hocam gümrüğe girdi. Sizin ki ne kadar süre de çıktı?

IMG_20210307_112337.jpg

15 günde Türkiye'ye 3 günde evime geldi hocam.

Hocam 2 gündür gümrük işlemleri başlatıldı diyor normal midir?
Hocam... Canım acıdı.
Hocam gece 12.00 itibarıyla kulaklığım PTT'de gümrükten geçmiş. Takip kodunu girdiğimde vergi tutarı yazıyor. 16.22 TL çıkmış.
Hocam...
vergi.png

Dosya Ekleri

• vergi.png
    vergi.png
    10,3 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:

Geri
Yukarı