200 bin TL ile bir internet kafe açılır mı?

Dostum hiç uğraşma taktik veriyorum. Paranı faize koy aylık 2800 lira geliyor kardeşim artar artar yine koyarsın yada bir yerde oyuncakçı aç manyak para var. Bilgisayarın temizliği var daha çok şeyi var aman boş ver yada direk yurtdışına kaç o parayla.

Açılır ama bu nereye açacağınıza, kaç tane bilgisayar olacağı gibi bir sürü değişkene sahip. Aklınızda daha net bir fikir varsa açıklarsanız iyi olur. Sonuçta büyük bir paradan bahsediyoruz.

Hocam aklımda 20 30 arası var boş bir sistem olmasını istemem.İşlek bir yer, kirası 10 bin Tl sizce açmak mantıklı mı? Yoksa başka işlere mi? Yöneliyim. Çok kararsız kaldım

Günümüz çağında internet kafelerin önü pek açık değil. Sizin yerinizde olsam parayı bankada faize yatırırdım.

Bu zamanda internet kafeye girmek riskli. Misal kendimden örnek vereyim. Evime internet geldiğinden beri çok nadir internet kafeye gittim. Yani 8 senede 10 defa bile değildir.

Değmez. Eğer bir işle uğraşmayım diyorsanız dolar alın-satın. Dükkan açacaksanız ise kafe olabilir. İşlek caddede sürümden kazanılabilir. Hem tek seferde bütün parayı gömmemiş olursunuz. Eğer etrafta çok kafe-restaurant varsa orada az bulunan bir işe bakın.

Dediğim yer baya işlek ondan dolayı kira fazla:) kendim Tekstil işiyle uğraşıyorum dükkanımız var abimle başka bir işe girmeyi düşünüyoruz. 20 30 masalık bir yer düşünüyordum, sistem baya iyi olacak yalnız. Sonra işte her hafta Pubg,Fortnite,Counter turnuvaları düzenleyecem birinci olana hediyeler dağıtacağım.Twitch yayınları açacağım baya aklımda fikirler var anlayacağınız sizce nasıl olur?

Dediğim yer baya işlek ondan dolayı kira fazla:) kendim Tekstil işiyle uğraşıyorum dükkanımız var abimle başka bir işe girmeyi düşünüyoruz. 20 30 masalık bir yer düşünüyordum, sistem baya iyi olacak yalnız. Sonra işte her hafta Pubg,Fortnite,Counter turnuvaları düzenleyecem birinci olana hediyeler dağıtacağım.Twitch yayınları açacağım baya aklımda fikirler var anlayacağınız sizce nasıl olur?
Dostum her hafta hediye dağıtırsan para kazanamazsın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı