200 bin TL'ye aile arabası önerisi

SHROZEN

Decapat
Daha fazla  
200 bin TL'ye bizi üzmeyecek bir aile arabası öneriniz var mı? Borca girmek istemiyoruz, elimizde bu kadar para var. Biliyorum az bir para ama bilgi sahibi arkadaşlar varsa önerilere açığım, cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mazda 323 sedan bakabilirsiniz. Yaşına rağmen konforlu arabadır, motoru da sağlamdır.
Ayrıca şık durur.

Araba için her zaman Japon öneririm.
Mitsubishi, Honda, Mazda, Toyota, Nissan, Subaru, Suzuki..
Neredeyse hiç arıza çıkarmazlar, masrafa sokmazlar, çok performanslıdırlar. Ama param varsa ben Amerikan tercih ederdim. Yoksa bunlar vazgeçilmez.

90-95 kasa Corolla uygun gibi. Sorun çıkartmaz.

Hocam o paraya Corolla zor.

Mercedes 230'lara bakabilirsin. Bir arkadaşımda vardı harika görünümü var.

Parçası çok pahalıdir satarkende
Sorun yaşar ustasida bulunmaz.

200 bin TL'ye bizi üzmeyecek bir aile arabası öneriniz var mı? Borca girmek istemiyoruz, elimizde bu kadar para var. Biliyorum az bir para ama bilgi sahibi arkadaşlar varsa önerilere açığım, cevaplarınızı bekliyorum.

Hocam eski Japon'lara bakın Mazda 323 demiş bir arkadaş o olabilir ya da direkt kuş grubu alacaksiniz evet sorunlu arabalar bayağı ama bakimlisini alırsan çok sorun çıkartmaz parçası ucuz ileride satarkende sıkıntı yasamazsin

Hafif olsun, sıkış tepiş gitsek de olur, masraf çıkarsın hatta tamir ede ede arabadan anlamaya başlayayım ama çok da pahalı olmasın: Fiat Uno 70S

Sanayiye uğramak istemiyorum, konforlu olsun, tatmin etsin, güzel bir görünüm ve geniş bir iç hacim sunsun: Toyota Corolla AE101 (200.000 bandında bulmak zor olabilir.)

Masraf çıkaracak tabii, çok da dert etmeyeyim. Cipsten çıkan stickerı yapıştırsam yakışır, temizini bulmam zor ancak bulamasam da toparlarım: Tofaş Kuş Serisi, Renault Flash

Ailemle sık sık kullanacağım, yük de taşımam gerek. Engebeli arazilerden geçsin: Toros, Anadol SW (Anadol kamyonet ancak aile dostu değil, kasaya otururum diyorsanız eyvallah.)

Yeni konular

Geri
Yukarı