200 mAh kulaklık kaç saat gider?

kreidev

Femtopat
Bluetooth kulaklık almak istiyorum ancak bütçem kısıtlı uygun fiyatlı bir kulaklık buldum. Ancak kaç saat şarjının gittiğini satıcı sürekli farklı söylüyor. 200 mAh kaç dayanır veya düşük bütçe için uzun süre dayanan bir kulaklık öneriniz var mı?

Nasıl kullandığına göre değişir.

Örnek ses şiddeti, kablosuz kodektler, Bataryanın kalitesi vs. gibi etkenler var kullanım süresini etkileyen.

Kulaklığın modelini belirtirmisin.

Kulaklık hakkında fazla teknik detay bulamadım ama bu fiyatlarda kafa üstü önermem.
Fotoğraflarda 10 saat diye belirtilmiş 200 mah olsa aşağı yukarı bu kadar vermesi lazım teknik olarak yoğun olmayan kullanımda ama vermeyeceğine eminim 6-7 saat götürür gibime geliyor.

Kulaklık hakkında fazla teknik detay bulamadım ama bu fiyatlarda kafa üstü önermem.
Fotoğraflarda 10 saat diye belirtilmiş 200 mAh olsa aşağı yukarı bu kadar vermesi lazım teknik olarak yoğun olmayan kullanımda ama vermeyeceğine eminim 6-7 saat götürür gibime geliyor.

Peki ya müzik dinleyip oyun oynamak için önerebileceğiniz kulak içi var mı yurtta olduğum için sürekli kullanıyor olacağım.

Peki ya müzik dinleyip oyun oynamak için önerebileceğiniz kulak içi var mı yurtta olduğum için sürekli kullanıyor olacağım.

Bütçe ne kadar birde kablosuz olması şart mı ?
Kablolu kulaklıklar aslında ses kalitesi ve oyun amacıyla düşük gecikmeye sahip olmasından dolayı kablosuzlara göre hala avantajlılar.

Bütçe ne kadar bir de kablosuz olması şart mı?
Kablolu kulaklıklar aslında ses kalitesi ve oyun amacıyla düşük gecikmeye sahip olmasından dolayı kablosuzlara göre hala avantajlılar.
1K altı olup 700 veya 800 TL'yi çok fazla görmek istemiyorum. Kablolu tercih etmiyorum çünkü sürekli bir yere takıp duruyorum. 2 hafta önce aldığım kablolu kulaklığım ise çoktan bozuldu bile ancak eğer kablolu da önerirseniz dikkate alacağım.

1K altı olup 700 veya 800 TL'yi çok fazla görmek istemiyorum. Kablolu tercih etmiyorum çünkü sürekli bir yere takıp duruyorum. 2 hafta önce aldığım kablolu kulaklığım ise çoktan bozuldu bile ancak eğer kablolu da önerirseniz dikkate alacağım.

Bişey daha sorayım kulak içi derken silikonlu mu silikonsuz olanı mı kasttettin.

Kulağa oturan işte kafaüstü değil. Kafaüstü olanlar çok kaba duruyor.

Dayanıklı bir kulaklık ses konusunda da fena değil bunu öneririm.
Kablolu kulaklıklarda fazla ucuza kaçınca bozulabiliyor vs.
Kendim Huawei CM-Q3 kullanıyorum uygun fiyatlı olsa onu önerirdim.

Bu kulaklığın L tipi jack girişi var iyi birşey çabuk kablo vs. kopup temazsızlık yapmaz birde mandalı falan var biyerine takarsan kablo sallanmaz ve biyere takılmaz çabuk hemde kulağa oturması için plastik çıkıntısı var üzerinde yani kendi kendine düşme vs. olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı