200 TL 7.1 oyuncu kulaklığı tavsiyesi

Tronsmart Sono bu bütçede alabileceğiniz en rahat kulaklıktır. Bu bütçede ben başka yükseklik mekanizmasına sahip kulaklık bilmiyorum. Kablosu sağlam. Mikrofonu iyi sayılabilir. Kulaklık farklı cihazlara da takılabiliyor bu kulaklığı telefona taktığınızda mikrofonunu da kullanabiliyorsunuz. Ses kalitesi bana göre iyi.

Son düzenleme:
Bu kadar kesin konuşmamak daha iyi olur, fark hissettirdiğini söyleyenler de var. Olmalı da.

Ha, bence çok da şart olan bir özellik değil, daha kötü ama 7.1'li mi yoksa daha iyi ama 7.1'siz mi derseniz iyi olan ama 7.1'sizi seçerim. Kullandığım kulaklıkta da sanal 7.1 olsa da rekabetçi oyun oynamadığım için kapalı duruyor.

Bu arada Windows 10'da Windows Sonic ya da DTS ile sanal 7.1 kullanılabiliyor.

Eğer gerçekten işe yarıyorsa sizce hangisini alayım.

Site ve marka güvenilir. @tirabzonun_kaymagi kullanıyor, sorunuz varsa ona sorabilirsin.
Bende 3-4 ay kadar kullandim. Mikrofonu çok güzel. Ses performansı ortalamanın üstünde.
Kaliteli bir streo kulaklık almanı tavsiye ederim. Gerçek 7.1 olmadıktan sonra sanal 7.1 olmasının hiç anlamı yok bana kalırsa. Üst düzey markaların kulaklıkların da bile yeterli performans veremiyor sanal 7.1

Yeni konular

Geri
Yukarı