200 TL gamepad önerisi

methz

Hectopat
Yer
Ascent
Daha fazla  
Merhaba, en fazla 200 TL Game pad önerir misiniz? Şu anda elimde uzun süre önce düşük bütçeyle aldığım ve X360ce gerektiren bir kol var ama Game Pass oyunlarında oyun içi dosyalara erişemediğim için (erişsem bile çok uğraştırdığı için ve bazen dosyalar bozulabildiği için) tam olarak istediğim gibi kullanamıyorum. Biraz araştırma yaptım, 150-200 TL arasında Xbox 360 kolları var ve 195 TL'ye Logitech F310 var. Logitech çok eski duruyor o yüzden ön yargılıyım biraz, yardımcı olursanız sevinirim.

Kanka titreşimli olması oyun keyfini arttırır haklısın istemekte ama 200 TL'ye gerçekten daha iyisini ve uzun ömürlüsünü bulamazsın, bence titreşim için diğer markalara para vermek yerine bütçeni arttırabilirsin ama sen bilirsin tabii.
xbox 360 gamepad şu an yanımda harika
O da baya güzel ama replika çoğu ve sıkıntılı çıkabiliryor. Bende alacaktım bir ara ama vazgeçtim.

Kanka titreşimli olması oyun keyfini arttırır haklısın istemekte ama 200 TL'ye gerçekten daha iyisini ve uzun ömürlüsünü bulamazsın, bence titreşim için diğer markalara para vermek yerine bütçeni arttırabilirsin ama sen bilirsin tabii.

O da baya güzel ama replika çoğu ve sıkıntılı çıkabiliryor. Bende alacaktım bir ara ama vazgeçtim.
Hocam bazı işler değişti ben de daha fazla bütçe ayırmaya karar verdim, orijinal 9. nesil aldım. Teşekkür ederim.

bizimki galiba çakma evet çakma ama harika

Yeni konular

Geri
Yukarı