200 TL i7 4770 işlemci için fan önerisi

Bana kalırsa bu kasayı ve fanı bi düşün. Zaten işlemcin 4790k değil ve kendinde 75 dereceyi geçmiyor diyorsun. Bu 2 elemanıda bünyende çalıştır hiç sıkıntı çıkarmaz diye düşünüyorum :D . (Bu arada kusura bakmayın. Mobilde olduğum için resim eciş bücüş oldu)

Dosya Ekleri

• Screenshot_2016-01-21-03-56-02.png
    Screenshot_2016-01-21-03-56-02.png
    29,8 KB · Görüntüleme: 276
Bana kalırsa bu kasayı ve fanı bi düşün. Zaten işlemcin 4790k değil ve kendinde 75 dereceyi geçmiyor diyorsun. Bu 2 elemanıda bünyende çalıştır hiç sıkıntı çıkarmaz diye düşünüyorum :D . (Bu arada kusura bakmayın. Mobilde olduğum için resim eciş bücüş oldu)
Hocam kasayı konunun başında zaten yazdım buraya. @BilgisayarKurdu hocam kasaya gerek yok dedi. Çoğu kişide everstten muzdarip. Kullanan birisi olsa da sorsak hani ama yok. Soğutucu da bilemiyorum, sanki çok iş görmez gibi da.

Bu arada asıl olay aşırı yükte ortaya çıkıyor zaten. Aşırı yükte sıcaklık 85 ve üstünü buluyor.

Arkadaşlar her daim söylerim, bir şeye ihtiyacınız varsa ya iyisini alın ya da hiç almayın :) Bu felsefeyi hayatımın tamamında ciddi anlamda uyguluyorum :)
@MEHMET TATLI Bak dostum senin Hyper 212EVO'ya para akıtmana bile gerek yok. Önceden aklımda kalana göre CPU soğutucunun tek ayağı sıkıntılı, bu da problem yaratır soğutma anlamında.

Senin içinin 100TL'lik bir soğutucu bile görür. Arkadaşın da dediği gibi hız aşırtma imkanın yok. Para dert değil diyorsan 212EVO al kullan 10 sene boyunca sorunsuz.

Arkadaşlar her daim söylerim, bir şeye ihtiyacınız varsa ya iyisini alın ya da hiç almayın :) Bu felsefeyi hayatımın tamamında ciddi anlamda uyguluyorum :)
@MEHMET TATLI Bak dostum senin Hyper 212EVO'ya para akıtmana bile gerek yok. Önceden aklımda kalana göre CPU soğutucunun tek ayağı sıkıntılı, bu da problem yaratır soğutma anlamında.

Senin içinin 100TL'lik bir soğutucu bile görür. Arkadaşın da dediği gibi hız aşırtma imkanın yok. Para dert değil diyorsan 212EVO al kullan 10 sene boyunca sorunsuz.
Hocam çok doğru söylemişdiniz. Ne demişler ''Ucuz mal alıcak kadar zengin değilim''.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı