200 TL mekanik klavye önerisi

Hudelfa55

Hectopat
Arkadaşlar 200 tlyi geçmeyen mekanik klavye önerisi istiyorum. Marka takıntım yok. Yeter ki red Switch olsun, sessiz ya da mümkün olduğu kadar sessiz olsun, bilek desteği mümkün olursa. (aklımda gamepower warlock, james donkey 610s ve rampage KB-R81 var)

Son düzenleme:
Trust cada gtx 890 var kutu açılışını yaptığım ve fikirlerimi belirttiğim bir video da çektim. İnceleyebilirsin var. Kendim kullanıyorum. Memnunum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar 200 tlyi geçmeyen mekanik klavye önerisi istiyorum. Marka takıntım yok. Yeter ki red Switch olsun, sessiz ya da mümkün olduğu kadar sessiz olsun, bilek desteği mümkün olursa. (aklımda gamepower warlock, james donkey 610s ve rampage KB-R81 var)
Eğer amazondan alabilir durumun varsa attığım linki al: Amazon.com: Gigabyte Mechanical Red Switch Keyboard (GK-Force K81): Computers & Accessories
Sıkıntı çıkmaz amazonun kendi satıcısı ortalama 170 tl fiyatı var. Ama rgb-led aydınlatması yok fakat cherry red switchleri var blue versiyonu da var

Diğeri ise gamepower warlock önermiyorum ama o fiyata en iyilerden birisi.

Trust cada gtx 890 var kutu açılışını yaptığım ve fikirlerimi belirttiğim bir video da çektim. İnceleyebilirsin var. Kendim kullanıyorum. Memnunum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Fiyatı en ucuz 225 tl :(

Geri
Yukarı