200 TL mekanik klavye önerisi

Benim aklıma en çok james donkey 610 ve gamepower warlock yattı. James donkey 610 şuan stoklarda yok. Warlock hakkında ise kendi kendi yazdığı, bastığı, bozulduğu vs. şikayetleri var. Aslında teknik ve fiyat anlamında bakınca warlock en iyisi gözüküyor ama tırsıyorum biraz sorun yaşayacağım diye.

Sanırım değişmiş olmalı ben en son baktığımda vardı diye hatırlıyorum ama değişmiş olabilir

Büyük ihtimal, bu klavyeden artık bulmak çok zor.
Benim aklıma en çok james donkey 610 ve gamepower warlock yattı. James donkey 610 şuan stoklarda yok. Warlock hakkında ise kendi kendi yazdığı, bastığı, bozulduğu vs. şikayetleri var. Aslında teknik ve fiyat anlamında bakınca warlock en iyisi gözüküyor ama tırsıyorum biraz sorun yaşayacağım diye.

Bu civarda alacağınız markaların hiçbir şekilde uzun ömürlü olacağını zannetmiyorum. Bi Trust aralarından öne çıkıyor.

Gıgabyte k81 var ve 170 tl cherry red switch ama rgb aydınlatması yok bence bulunabiliyor ama bazı şeylerden ödün verilerek.
Arkadaşın belirttiği gibi, çoğu yerde tükendi ve yurtdışı siparişlerinde vergilerle beraber fiyatı yükseliyor. Birkaç gün önce klavye siparişi verdim, ben de mekanik istiyordum ancak bütçem arkadaşınkine yakın olduğu için tercihimi Logitech G213'ten yana kullandım. Sana da öneririm @Hudelfa55. Kalitesiz bir mekanik almaktansa kaliteli mekanik olmayan alabilirsin.

Arkadaşlar, gamepwoer ve james donkey'İn trust, rampage, everest, motospeed, snopy gibi markalardan kat kat kaliteli olduğunu sizlere söyleyebilirim. Motospeed konusuna gelince, motospeed alsam zaten kaparım o fiyata. Mebran klavye mevzusuna gelirsek de, elimde zaten klavye var ama ben mekanik istiyorum. (kendim gamepower ürünlerini kullanıyorum, ayrı yeten james donkey kullananlar garantisinin iş yaptığını söylüyorlar ve saçma bir şekilde jd kullananlar gamepower, gamepower kullananlar jd önermiyor) Herneyse fikir ve tavsiyeleriniz için sağolun. Yılbaşı indirimlerinde stoklarda var ise jd 610, yok ise gamepower warlock alacağım. Teşekkürler tekrar...

@Butschi Hocam alım varda 365 TL'ye geliyor gönderimi ekledim acaba bir sorun mu var :D
Ayrıca 21 Dolar fazla değil mi ya ek ücret 365 TL fazla geldi 365'e daha iyileri var mı acaba :)

@Bevkay Hocam gönderdiğiniz gibi RGB olup olmaması çokta önemli değil benim için güzel klavye ama ücretiyle 365'e geliyor, değer mi daha iyisi var mı RGB olmasa daha bile iyi olabilir benim için :)

@Butschi Hocam alım varda 365 TL'ye geliyor gönderimi ekledim acaba bir sorun mu var :D
Ayrıca 21 Dolar fazla değil mi ya ek ücret 365 TL fazla geldi 365'e daha iyileri var mı acaba :)

Aslında bu kadar fazla olmaması gerekiyor, fakat bilirsiniz doların yükselişi ve vergilerle birlikte.. :)

Ülkemizde stoktayken 200 TL civarında satılıyordu bu ürün. Tam bir canavardı. Keşke bozmayaydım.

Arkadaşlar, gamepwoer ve James Donkey'in Trust, Rampage, Everest, Motospeed, Snopy gibi markalardan kat kat kaliteli olduğunu sizlere söyleyebilirim. Motospeed konusuna gelince, Motospeed alsam zaten kaparım o fiyata. Mebran klavye mevzusuna gelirsek de, elimde zaten klavye var ama ben mekanik istiyorum. (Kendim Gamepower ürünlerini kullanıyorum, ayrı yeten James Donkey kullananlar garantisinin iş yaptığını söylüyorlar ve saçma bir şekilde JD kullananlar Gamepower, Gamepower kullananlar JD önermiyor) herneyse fikir ve tavsiyeleriniz için sağ olun. Yılbaşı indirimlerinde stoklarda var ise JD 610, yok ise Gamepower Warlock alacağım. Teşekkürler tekrar...

Biraz geç cevap oluyor ama tutamadım kendimi. Gamepower ve Trust'un Rampage'den daha iyi olduğu kanaatine nereden vardın? Gamepower ve Trust markası sadece ülkemizde satış yakalayabilmiş markalardır. Nedeni ise ülkemizin kalkınma gücünün zayıf olması ve bu nedenle ucuz fakat kalitesiz Gamepower ve Trust markalara yönelmemiz. Rampage, gerekirse uygun oyuncu ekipmanlarıyla olsun, gerekirse pahalı oyuncu ekipmanlarıyla olsun senin dediginin tam tersine Gamepower ve Trust markalarından kat kat kalitelidir. Rampage'in zamanında 10 liraya aldığım mousesini senelerce kullanıp, bilgisayarı satınca kuzenime verdim hala takır takır çalışıyor ki Rampage müşterisiyle çok ilgilenen bir firma. Ürünün bozulduğu zaman garantiye gönderince sorun onlardan kaynaklıysa ve senin ürününün sıfırı ellerinde yoksa sana 2-3 model üstünü bile gönderiyorlar. Gamepower markasına ise garantisi yok bile diyebiliriz. Ürününüz sıkıntı çıkarınca ki kulaklıkları genellikle 2 haftada bozulur, Gamepower'ın muhatap olacağınız, arayacagınız kimse yok...

Yeni konular

Geri
Yukarı