200 TL RGB Mekanik Klavye

RefRoys

Hectopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar klavye almayı düşünüyorum da 200 TL bütçem var RGB aydınlatması güzel olan bir klavye önerir misiniz?
Mekanik, red Switch olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyata kaliteli mekanik klavye bulmak zor olacağı gibi üstüne RBG istiyorsunuz hocam. Bunlardan ziyade kaliteli markalardan almanız daha iyi olur, varsın ışığı, şık şık sesi olmasın.

Gamepower, Rampage, James Donkey gibi markaların ürünlerinin büyük çoğunluğu kalitesiz ve önerilmeyen ürünler. Çin'de merdiven altında marka basılıp gönderiyorlar.

Arkadaşalar açıklamada da belirttim mekanik olması şart deyil,mekanik olmayıp aydınlatması güzel olan klavye de alabilirim.
O fiyata kaliteli mekanik klavye bulmak zor olacağı gibi üstüne RBG istiyorsunuz hocam. Bunlardan ziyade kaliteli markalardan almanız daha iyi olur, varsın ışığı, şık şık sesi olmasın.

Gamepower, Rampage, James Donkey gibi markaların ürünlerinin büyük çoğunluğu kalitesiz ve önerilmeyen ürünler. Çin'de merdiven altında marka basılıp gönderiyorlar.
Bu forumda söylediğin klavye hakkında tonlarca şikayet edenler ve memnun kalmayanları görürsünüz tabi alıp almamak sizin kararınız ama ben yerinizde olsam almazdım. Diğer arkadaşın dediği gibi mebran bir klavye almak daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı