200 TL stüdyo kulaklık önerisi

KKING

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bütçe olarak 200 liraya sahibim ve nasıl bir stüdyo kulaklığı alacağımı bilmiyorum. Bass frekanslarıyla bayağı uğraşan biriyim o yüzden yoğun kullanımlarda kulaklarımı yormayacak ve başımı ağrıtmayacak bir şey lazım.

Yaptığım Şarkılardan Biri - Trap Metal!!!

Şarkılarda çok dist ve sub basslar kullanıyorum ve yoğun kullanımda şu anki kulaklığım çok ağrıtıyor. Attığım şarkıyı bana net ve orijinal frekansları ile yansıtan bir kulaklık lazım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Müzikle ufak tefek ben de uğraşıyorum. 200 lira stüdyo kulaklık için şu an düşük bir bütçe biraz daha arttırman gerek maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mevcut kurlar ile sizi üzmeyecek en uygun SIFIR kulaklık modelleri preseonus HD7 ve HD9 bana kalırsa. Bu fiyatlara çıkamassan 2.ele yönelmekten başka çare yok. 200 liraya doğru düzgün oyuncu kulaklığı bile kalmamış stüdyo kulaklığının olacağını hiç zannetmiyorum :(

Mevcut kurlar ile sizi üzmeyecek en uygun SIFIR kulaklık modelleri preseonus HD7 ve HD9 bana kalırsa. Bu fiyatlara çıkamassan 2.ele yönelmekten başka çare yok. 200 liraya doğru düzgün oyuncu kulaklığı bile kalmamış stüdyo kulaklığının olacağını hiç zannetmiyorum :(
Maalesef alamayacağım galiba baktım fakat bu bütçedeki kulaklıkların hiç biri iç açıcı değil .

Geri
Yukarı