200 TL'ye 7.1 Kulaklık Önerisi

Dediğim gibi Bana maks 200 tl bandında kaliteli bir kulaklık lazım peki medusa nasıldır biliyormusunuz 236 tl ve izlenimler iyi deniliyor Gamepower Medusa

Dediğim gibi Bana maks 200 tl bandında kaliteli bir kulaklık lazım peki medusa nasıldır biliyormusunuz 236 tl ve izlenimler iyi deniliyor Gamepower Medusa

Gamemax FHP G14-20B'yi öneririm ben 170'e almıştım. Şuan 200-220 TL arası. Bu fiyata alınabilcek en iyi kulaklıklardan. Sadece oyun için değil müzik ve filmde de ses kalitesi mükemmel. Bass kalitesi güzel. Tavsiye ederim.

Gamemax FHP G14-20B'yi öneririm ben 170'e almıştım. Şuan 200-220 TL arası. Bu fiyata alınabilcek en iyi kulaklıklardan. Sadece oyun için değil müzik ve filmde de ses kalitesi mükemmel. Bass kalitesi güzel. Tavsiye ederim.
hocam yani medusa yerine bu ürünümü tavsiye edersiniz ben frisby markasına pek güvenemediğim için kaliteli markalar arıyorum da
detaylı Bir inceleme yazabilirmisiniz hocam kısaca 196 tlye buldum incehesapta

Son düzenleme:
hocam yani medusa yerine bu ürünümü tavsiye edersiniz ben frisby markasına pek güvenemediğim için kaliteli markalar arıyorum da

detaylı Bir inceleme yazabilirmisiniz hocam kısaca 196 tlye buldum incehesapta

GamePower Medusa kullanmadığım için pek bilemeyeceğim ama Ben kullanıyorum Gamemax'i aldıktan sonra biraz büyük geldi düşeçekmiş gibi hissettim çünkü daha önceden kulak boyutunda kulaklık kullanmıştım. Ama 3-4 gün kullanınca alıştım ve rahat gelmeye başladı. Ağrı yapmıyor ama terletebiliyor bazen. Onun dışında yanında driver cd'si ile geliyor ancak benim leptopumda cd bölümü bozuk bu yüzden internetten indirdim driverinı. Driverın ayarları sade ve güzel. Bu ayarlar sayesinde oyun daha iyi ses kasabilir yada film izlerken filmin içindeymiş hissiyatı alabilirsin. Yani alırsan çok pişman olmazsın. Benim için tek sıkıntısı biraz büyük gibi ama alıştığım için problem yok onun dışında. Kulaklığın kontrol kumandısı deniyor herhalde bilmiyorum :D. O Biraz gereksiz büyük belki sona hoş gelebilir. IşIqlı mışıqlI falan ama benim için sıkıntıdan başka bir şey değil. İstiyorsan sende incele Hepsiburada'dan almıştım ben. Belki sen daha iyisini bulursun ancak Gamemax de kafanın bir ucunda dursun :D.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı