200 Türk Lirası karşılığında neler yapılabilir?

Dostoyevski'nin eserlerini tüketmek üzereyim. Önceden başladığım Otostopçunun Galaksi Rehberi var. Kitaplarını tek tek aldığım için son 3 kitabı kaldı. Onları ve bide Tolstoy'un eserlerine başlarım.

Dergi olarak Popular Science, Bilim Teknik, All About Space dergilerini alırım.
Ben de henüz başladım Dostoyevski'ye. Ailem biraz okumamdan taraftar değildi, yaşım gereği. Suç ve Ceza'nın 13. baskısını okuyorum ve yeni kelimelerle daha bir güzel. Dergileri merak ettim, özellikle All About Space'i. Bakacağım teşekkürler.
Hocam kulaklık belki saçma gelebilir fakat iPhone earpods yıllardır vazgeçilmezim, kulaküstü sevmiyorum kocaman :)
Bilgisayarda Earpods kullanılıyor mu ya? Ben niye duymadım eğer kullanılıyorsa :D

Merhaba sevgili Technopat kullanıcıları. Size bir soru sormak istiyorum. Biliyorsunuz son zamanlarda Türkiye Cumhuriyetinin ekonomisi ciddi sallantılar ve darbelerle zayıfladı. Şu an bir çok ürün aşırı pahalı. Elinizde 200 Türk Lirası olduğunu farz edin. Sizi oyalayacak, uzun vadede size bir meşgale verecek şey veya şeyler nelerdir? Elinizdeki bütçeyi çok az aşma hakkınız var gibi düşünün. Bu soruyu sormakta ana amacım insanların bu meblağ karşılığında nelere yatırım yapacaklarını öğrenmek. Bazı insanlar bilgisayar parçası alır, bazısı raket alır bazısı top. Acaba Technopat kullanıcıları ne yönde tercihlerini kullanacak? Herkesin düşüncesini görmek isterim.
Gezebilirisin biraz düşük bir mevla ama yani ucuz yoldan da seyahat etmenin yolu var bla bla car(reklam olmaz herhalde :D) ile ucuza gez orada da gün içinde 2 simit 1 çay iç akşamına geri dön mis gibi oldu :D

Ben de henüz başladım Dostoyevski'ye. Ailem biraz okumamdan taraftar değildi, yaşım gereği. Suç ve Ceza'nın 13. baskısını okuyorum ve yeni kelimelerle daha bir güzel. Dergileri merak ettim, özellikle All About Space'i. Bakacağım teşekkürler.

Bilgisayarda Earpods kullanılıyor mu ya? Ben niye duymadım eğer kullanılıyorsa :D
Jackli olanı var üstad onu kullanıyorum :D

İphone kutusundan çıkan ile tamamen aynı model midir acaba satmayı düşünüyorum da hiç açılmadı satacağım zaman detay vermem kolaylaşır.

Süper fikirmiş hocam. Peki tam olarak ne kadardır kullanıyorsunuz? Kulaklık almak vardı aklımda belki böyle değerlendiririm. Ben de kulak içi taraftarıyım.

İphone kutusundan çıkan ile tamamen aynı model midir acaba satmayı düşünüyorum da hiç açılmadı satacağım zaman detay vermem kolaylaşır.
Hocam bende kutudan çıkma olan sıfır kullanılmamış iPhone kulaklık aldım Sahibinden sitesinden. :) Bunu örnek açısından koydum.

Süper fikirmiş hocam. Peki tam olarak ne kadardır kullanıyorsunuz? Kulaklık almak vardı aklımda belki böyle değerlendiririm. Ben de kulak içi taraftarıyım.

Hocam 3 senedir falan kullanıyorum, inanın başka kulaklıkta bu bassı, tizi, temiz sesi bulamıyorum. Her gittiğim yerde yanımda mutlaka taşırım.

Ne kadar aldınız acaba ben de ona göre satayım :D
Hocam valla tam hatırlamıyorum ama sanırım 120 TL gibi bir fiyata almıştım geçen sene bu zamanlarda. :D

Kitap alacaksanız ve bilim kurgu seviyorsanız James Dashner'den Sanal Ağ serisini öneririm. Üç kitabı 1 haftada bitirdim bayağı sarıyor. Hayatınızda en mantıklı harcadığınız 65 TL olabilir. 🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı