200 Türk Lirası karşılığında neler yapılabilir?

Daha fazla  
Merhaba sevgili Technopat kullanıcıları. Size bir soru sormak istiyorum. Biliyorsunuz son zamanlarda Türkiye Cumhuriyetinin ekonomisi ciddi sallantılar ve darbelerle zayıfladı. Şu an bir çok ürün aşırı pahalı. Elinizde 200 Türk Lirası olduğunu farz edin. Sizi oyalayacak, uzun vadede size bir meşgale verecek şey veya şeyler nelerdir? Elinizdeki bütçeyi çok az aşma hakkınız var gibi düşünün. Bu soruyu sormakta ana amacım insanların bu meblağ karşılığında nelere yatırım yapacaklarını öğrenmek. Bazı insanlar bilgisayar parçası alır, bazısı raket alır bazısı top. Acaba Technopat kullanıcıları ne yönde tercihlerini kullanacak? Herkesin düşüncesini görmek isterim.

Pubg gamepad alabilirsiniz. Uzun vadede oyalar sizi. Yatırım amaçlı birşey yapılmaz. Yeri geliyor günde 200-300 TL harcamalar oluyor. Yani ben haftanın en az 1 günü izinli olduğumda o kadar harcıyorum.

Merhaba sevgili Technopat kullanıcıları. Size bir soru sormak istiyorum. Biliyorsunuz son zamanlarda Turkiye Cumhuriyeti'nin ekonomisi ciddi sallantılar ve darbelerle zayıfladı. Şu an birçok ürün aşırı pahalı. Elinizde 200 Türk lirası olduğunu farz edin. Sizi oyalayacak, uzun vadede size bir meşgale verecek şey veya şeyler nelerdir? Elinizdeki bütçeyi çok az aşma hakkınız var gibi düşünün. Bu soruyu sormakta ana amacım insanların bu meblağ karşılığında nelere yatırım yapacaklarını öğrenmek. Bazı insanlar bilgisayar parçası alır, bazısı raket alır bazısı top. Acaba Technopat kullanıcıları ne yönde tercihlerini kullanacak? Herkesin düşüncesini görmek isterim.

Bilgisayar parçası ya da ekipmanı alırdım.

Pubg gamepad alabilirsiniz. Uzun vadede oyalar sizi. Yatırım amaçlı birşey yapılmaz. Yeri geliyor günde 200-300 TL harcamalar oluyor. Yani ben haftanın en az 1 günü izinli olduğumda o kadar harcıyorum.
İkisine de sahibim, evet oyalıyor. Ancak PUBG bir çok platformda ücretsiz hale geldi. Sistem güçlü bile olsa ek para vermeye artık pek gerek kalmadı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı