2000 - 2010 Arası Çıkış Yapmış Hayran Kaldığınız Oyunlar

Ellen Page çok şanslı bir kız. Biz oyuncular da öyle.

Şahsen şu ara çok oyun oynamasam da.

Sizleri kastediyorum.

Beyond: Two Souls ta güzel oyundur. Müzikleri harikadır.

Lorne Balfe (AC'nin ve daha birçok AA kategori oyunun müziklerini yazmıştır.) & Hans Zimmer (Detaya gerek yok, Hans için.) imzalı.

Dosya Ekleri

• Ellen.jpg
    Ellen.jpg
    392,3 KB · Görüntüleme: 247
Son düzenleyen: Moderatör:
Heavy Rain'in soundtrack'i bir sanat eseri dostum. :D

(01:50'den itibaren)

Harika bir parça.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da Heavy Rain'in soundtrack'i.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

• F.E.A.R.
  • Fable: The Lost Chapters
  • Penumbra: Black Plague
  • Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth
  • Serious Sam 2
  • Crisis Core Final Fantasy 7
Half Life 2 var bir de. O kadar çok oyun var ki, unutmuşum.
Hatırlarsan tekrar yazabilirsin. Oyun bilgin üst seviye gibi :).

Mafia 2 (2010) ve GTA IV (2008). Bu ikisi en efsane oyunlardandır. Half Life 2 ve Counter Strike: Source'yi de unutmamak lazım. Source grafik motoruyla yapılmış oyunların hepsi efsanedir benim için.
GTA IV benim hikayesini en çok beğendiğim GTA oyunudur. Çok ağır bir senaryosu var. Amerikan rüyasına müthiş bir gönderme yapıyor. GTA IV bitirdiğim bir oyun ama bendeki yeri ayrıdır. GTA VI da umarım bu tarz bir hikayeye sahip olur.

Harry Potter oyunlarını ben çok severim. Özellikle ilk 3'ü, küçükken ilk oynadığım oyunlardan olması sebebiyle de bana hep özel ve eğlenceli gelmiştir, tavsiye ederim. (Oynanışı basittir yalnız onu söyleyeyim.)
Serinin üçüncü oyununu bende bitirdim, diğerlerini oynamadım, o zamanlar okuldan dönüp, çantayı yere atıp, öğle yemeğini hızla bitirip bilgisayar başına koştuğumuz günlerdi :).

The Last Of Us. Hikaye, atmosfer ve karakterler bakımından üstüne tanımam ve bu 3 öge benim için iyi oyun formülü.
Far Cry Primal=Far Cry 3 v3. FC3 ve 4'ü oynamadıysan güzel, oynadıysan Far Cry 4'ün tamamen aynısı (haritası bile aynı haritanın dokuları değişmiş hali).
Far Cry 4 oynamadım fakat Far Cry 3 oynadım. Primal dediğiniz gibi iyiyse kutulu sürümünü edineceğim.

Hatırlarsan tekrar yazabilirsin. Oyun bilgin üst seviye gibi :).

Aman efendim, şımartıyorsunuz... Dur daha aklıma geldi. Hemen yazıyorum.

• S.T.A.L.K.E.R. serisi
  • Amnesia: The Dark Descent
  • CoD: Modern Warfare 2
Tüm CoD serisinde en sevdiğim oyun da MW 2 oldu.

Dead Space söylenmemiş sanırım

Ah ben de diyorum bir şey eksik... İşte bu. Ama ben sadece 2.oyununu seviyorum onun.

Alan Wake eklenebilir bir de. Mafia 2 söylendiği için yazmadım.

Ben daha çok yarış türü oyunları sevdiğim için;
NFS: Porsche Unleashed
NFS: Underground
NFS: Underground 2
NFS: Carbon
NFS: Most Wanted (2005)
NFS: Hot Pursuit (2010)
Kimse efsanelerden bahsetmemiş :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı