2000 - 2010 Arası Çıkış Yapmış Hayran Kaldığınız Oyunlar

NFS: Hot Pursuit (2010)
Hot Pursuit gerçekten de efsane oyundu. En sevdiğim NFS oyunlarından diyebilirim. Most Wanted ve Underground 2 benim için de efsane oyunlar. Carbon'u 1 kez oynadım, fakat sarmadı. En iyi üçlü benim için Most Wanted, Underground 2 ve Hot Pursuit. Gerisinde zaten bozdu ve sıkmaya başladı.

Bende yazayımda içimde kalmasın bu arada liste uzun olabilir Splinter Cell Chaos Theory her ne kadar bir çok insan mgs yi en iyi gizlilik oyunu olarak düşünsede benim için Splinter Cell serisi en iyi gizlilik oyunu sonra Hitman Blood Money Mafia 1 ve 2 Metro 2033 Batman Arkham Asylum Assasins Creed 2 Battlefield 2 Spiderman 2 Nfs Most Wanted Deus Ex Fallout 3, New Vegas Silent Hill 2 gelmis gecmis en iyi korku oyunu olabilir bu arada hikayesiyle atmosferiyle kendisi Resident evil 4 James Bond 007 Blood Stone Max Payne 1,2 Bully Cod 1,2 Just Cause 2 Half Life 2 God of War Red Dead Redemption.

Bende yazayımda içimde kalmasın bu arada liste uzun olabilir Splinter Cell Chaos Theory her ne kadar bir çok insan mgs yi en iyi gizlilik oyunu olarak düşünsede benim için Splinter Cell serisi en iyi gizlilik oyunu sonra Hitman Blood Money Mafia 1 ve 2 Metro 2033 Batman Arkham Asylum Assasins Creed 2 Battlefield 2 Spiderman 2 Nfs Most Wanted Deus Ex Fallout 3, New Vegas Silent Hill 2 gelmis gecmis en iyi korku oyunu olabilir bu arada hikayesiyle atmosferiyle kendisi Resident evil 4 James Bond 007 Blood Stone Max Payne 1,2 Bully Cod 1,2 Just Cause 2 Half Life 2 God of War Red Dead Redemption.
Mass Effect serisi hakkındaki düşünceniz nedir?

Tomb Raider, Mafia 2 bana kalırsa efsane diyebileceğim oyunlar. Fakat o zaman için. Tomb Raider şu anda bile güzel.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı