2000-2500₺ Curved 27” monitör tavsiyesi

Epoksit

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar, öncelikle belirtmek isterimki oyun için değil eğitim için monitör arayışındayım uzun saatler boyunca birkaç farklı kaynaktan aynanda karşılaştırma yaparak araştırma yapmam gerekiyor ve aynı zamanda yazılımla uğraşıyorum. Kullanacağım monitörü şu anlık Curved, VA, Full ergonomik ve biraz daha şık olmasını istiyorum bazı oyuncu monitörleri çok kaba bir görünüşe sahip 2000-2500 bandına kadar çıkabilirim. Eklemek istediğiniz bilgiler veya monitör tavsiyelerini bekliyorum.

Msi Optix G27C4 27​

,
Hocam genel olarak beğendim fiyat/performans/marka gerçekten iyi, baktığım seçenekler arasındaydı zaten fakat daha ergonomik yani yükseklik ayarları ve/veya ekranı sağa sola döndürülebilir bir monitör var mıdır?
Şunu da alabilirim ne düşünüyorsunuz ?

Şöyle bir model daha var AOC’nin istediğim gibi curved ama görüntü kalitesi hakkında şikayetler var ne düşünürsünüz?

Son düzenleme:
Hocam genel olarak beğendim fiyat/performans/marka gerçekten iyi, baktığım seçenekler arasındaydı zaten fakat daha ergonomik yani yükseklik ayarları ve/veya ekranı sağa sola döndürülebilir bir monitör var mıdır?
Şunu da alabilirim ne düşünüyorsunuz ?

Şöyle bir model daha var AOC’nin istediğim gibi curved ama görüntü kalitesi hakkında şikayetler var ne düşünürsünüz?

O zaman kesinlikle bunu almalısın.

İkinci linki mi kasdettin hocam curved olan 2080₺lik olan. AOC markası nasıldır yakın fiyata benzer özellikli Rampage var mesela o marka hakkında kötü şeyler duydum AOC alınabilir mi?

İkinci linki mi kasdettin hocam Curved olan 2080₺'lik olan. AOC markası nasıldır yakın fiyata benzer özellikli Rampage var mesela o marka hakkında kötü şeyler duydum AOC alınabilir mi?

Kesinlikce paran varsa AOC almalısın. Rampage alma o fiyata. AOC çoğu markadan daha kaliteli bir marka.

AOC C27G1 27" Bu modeli kastettim​

Peki bu monitör mü sizin en son attığınız mı tercih edilmelidir? Bunu gidip yüzyüze alma şansım yok ölü pixel testi yaptıramam birkaç yorum gördüm ölü pixelden kaynaklı biraz tereddüte düşürdü beni önceden vatan bilgisayarda aynı model 3500₺ satılıyormuş daha mantıklı bi alışveriş olabilir mi?

S

Peki bu monitör mü sizin en son attığınız mı tercih edilmelidir? Bunu gidip yüzyüze alma şansım yok ölü pixel testi yaptıramam birkaç yorum gördüm ölü pixelden kaynaklı biraz tereddüte düşürdü beni önceden Vatan bilgisayarda aynı model 3500₺ satılıyormuş daha mantıklı bir alışveriş olabilir mi?

Ben olsam AOC olanı alırım. Samsung tip olarak pek hoşuma gitmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı