27 inc Curved monitör tavsiyesi

27 inc Curved monitör tavsiyesi istiyorum. Ekran kartı MSI 4060 Ventus uygun fiyatlı ne alabilirim?

Hocam selam ben bunu ( Dell S2722DGM ) 6K ya aldım 2 aydır kullanıyorum güzel bir model. Ghosting her VA panelde olduğu gibi var ama kabul edilebilir derecede. F/P gibi.
Eğer bütçe daha yüksekse HP Omen 27c (35D67E9) - Philips Evnia 27M2C5500W/00 Karşılaştırması - Epey bunları da önerebilirim. Son attığım 2 model VA panellerde en az ghosting sürelerine sahip modellerden ikisi.
Tabii ki bunlar 2K için tavsiyeler

Merhaba benim 6000-8000 TL civarı bütçem var. Samsung G5 modeline baktım. Fakat NVIDIA gynesic yok diyor. Ekran kartı ile uyumsuzluk yaratır mı? Monitör 2K ama kronik sorunları var diyorlar.

Merhaba benim 6000-8000 TL civarı bütçem var. Samsung G5 modeline baktım. Fakat NVIDIA gynesic yok diyor. Ekran kartı ile uyumsuzluk yaratır mı?
Hangi G5? Birkaç tane varyantı var fakat çoğunu onermem, kronik Ghosting sorunlular.

Flat kabul olacaksa G27Q öneririm.

İlla Curved olacaksa:

Samsung odessy g5LC27G55Tqbuxuf Curved diğerlerine bütçem yetmiyor. Profesyonel oyuncu değilim. Pes, Call of Duty, counter, araba yarışlarını vakit geçirmek amaçlı amatörce oynuyorum. Benim icin yeterli olmaz mı?

Benim icin yeterli olmaz mı?
Olur fakat dediğim gibi sorunlu model. G27Q alın, tabii flat kendisi. Veya G27QC-A'nin indirime girmesi beklenebilir.

Ayrıca 4060 1080p kartı, 2K'da zorlanır, onu da belirteyim.

1080p flat önerim:

Yeni konular

Geri
Yukarı