2000 TL 144Hz monitör önerisi

Bütçe
2000
Eee yani bütçesi az diye bilip bilmediğin monitörü atmak zorunda degilisin değil mi?

Sana göre alınmaz olan bir monitör kullanım amacı ve beklentisi farklı olan diğer insanlar için yeterli bir ürün olabilir. Diyelim ki monitör üreticileri senin kriterini baz alsın, o zaman Samsung bütün CRG5 monitörleri sorunlu bunlar deyip satışları kapatıp imha etmesi lazım.

Sana göre alınmaz olan bir monitör kullanım amacı ve beklentisi farklı olan diğer insanlar için yeterli bir ürün olabilir. Diyelim ki monitör üreticileri senin kriterini baz alsın, o zaman Samsung bütün CRG5 monitörleri sorunlu bunlar deyip satışları kapatıp imha etmesi lazım.

Bana göre alınmaz değil bu forum ve diğer forumlar için de önerilmeyen bir monitör hem sen ghosting ne biliyor musun?

Sıfır veya ikinci el hiç fark etmez ki sıfıra zaten zor. 144Hz monitör bakıyorum. Normalde XL2430 bulmuştum ama satılmış ne yazik ki. Zowie dışında TN panel istemiyorum bu arada.

Bunlara bir bak istersen

Son düzenleme:
Hocam yani size göre ghosting olma ihtimali bulunan bir monitorü almak yerine hiç monitor kullanmamak mı daha mantıklı?
Arkadaş o düşüncede demekki ghosting e takılmış
Bana göre alınmaz değil bu forum ve diğer forumlar için de önerilmeyen bir monitör hem sen ghosting ne biliyor musun?
Biliyorum merak etme ama ısrarla anlamak istemediğin konu örneğin 60Hz 10-15 yılık bir monitör kullanmaktansa bu iş görür bu bütçe için ve insanların bazen bütçesi yetmeyebiliyor bazı şeylere sana bana yada bir başkasına 300-400 TL çok bişey gibi gelmesede. Yukarıda belirtmiştim 2399 TL ye msi optix g241 alamıyorum şu an bütçe yetersizliğinden. Biraz empati yapmakta fayda var.

G241 300 TL daha fazla, pivot olmaması dışında gayet güzel bir monitör.
Büyük ihtimal g241 alacağım.
Eğer yine o fiyatlar da öneriniz varsa atabilirsiniz. Ayrıca 4 MS veya 60 Hz monitörlerle ilgilenmiyorum.
Ayrıca CRG5 kötü sayılabilecek bir model evet ama diğer türlü zaten Google'a 144Hz 2000 TL monitör yazdığım da karşıma çıkabilecek monitörlerden.
LordCalap arkadaşa hak veriyorum, evet bütçe yetmezliği ile insan çaresiz durum da kalabiliyor. Zaten ben de 3000 TL'den düştüm 2000 TL'ye, yani iki tarafın da haklı haksız sebepleri var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı