2000 TL 27inç 144Hz monitör tavsiyesi

Ben 27 inch monitörleri uzun uzun inceleme fırsatı buldum Media Markt ta 27 inch Full HD olanlarda pikseller rehatsız edecek derecede görünüyor, 2K monitör bunun için tavsiye ediyorum.
Görmeden almamanızı öneririm...

Ben 27 inch monitörleri uzun uzun inceleme fırsatı buldum MediaMarkt'ta 27 inch Full HD olanlarda pikseller rehatsız edecek derecede görünüyor, 2K monitör bunun için tavsiye ediyorum.
Görmeden almamanızı öneririm...

2K alacak bütçem yok zira ekran kartımda yok 1060 kullanıyorum şu an kullandım monitör 15 senelik 21 inç monitör artık düzgün bir şeye geçmek istiyorum

GTX 1060 ekran kartı ile 2K monitör kullanabilirsiniz oyunlarda 2k da oynarsınız ama 40-50 fps alırsınız yeni ekran kartı alana kadar bir süre daha sizi idare edecektir bu ekran kartı olmadı oyunları 1080p de açarsınız biraz flulaşma olur okadar siz 2K monitör alın kesinlikle geleceğe yatırım olur
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GTX 1060 6GB | 1440p Resolution | 5 Games Tested videoyu izleyin mutlaka​

GTX 1060 ekran kartı ile 2K monitör kullanabilirsiniz oyunlarda 2K da oynarsınız ama 30-40 FPS alırsınız yeni ekran kartı alana kadar bir süre daha sizi idare edecektir bu ekran kartı olmadı oyunları 1080p de açarsınız biraz flulaşma olur o kadar siz 2K monitör alın kesinlikle geleceğe yatırım olur

Vallahi kafamda öyle yapmak varda ekran kartını yenileme işi planlarım arasında uzun bir süre yok şu ilk attınız monitör nasıldır

Şahsen kullanıyorum çok memnunum renk kalitesi olsun vs. her şeyi çok iyi..
Ghosting vs. yok Freesync özelliği var. 165 hz 1ms curved 27'' IPS

2.277 TL
Ghosting sorunlu ürün.

IPS panel düşünüyorsunuz ama bu da iyidir.
İç yapı olarak kötü.

Geri
Yukarı