2000 TL Altı Sistem Toplama

2000 monitor.PNG

Arkadaşlar darboğaz olmaz. O işlemci değil Gtx 950 ve R9 370, R9 380X gibi ekran kartlarını da rahatlıkla çalıştırır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben geçen hafta A10 7870K lı bir sistem topladım ekran dahil 1250 liraya denk geldi ve gayette memnunum. Yani orta kalitede açsın yeter diye düşündüğüm oyunları maksimum kalitede açabiliyorum. Yine de sen bilirsin.
Ama önemli bir tavsiye, monitörünü ikinci el alırsan mesela 300 TL'lik bir monitörü ikinci el aynı seviyelerde 150-180 TL ye alırsın ve sana ekran kartı veya işlemci için ekstradan bütçe kalacaktır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı