2000 TL cep telefonu tavsiyesi

scorpion75

Hectopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
Grafiker, fotoğrafçı
Eşimin telefonu kırıldığı için yeni bir telefon bakıyorum. Samsung, Xiaomi aklımdan geçenler. Sizin öneriniz ne olur? İstanbul bilişimde bir model buldum ama burası batmamış mıydı? Web sitesi hala aktif.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eşimin telefonu kırıldığı için yeni bir telefon bakıyorum. Samsung, Xiaomi aklımdan geçenler. Sizin öneriniz ne olur? İstanbul bilişimde bir model buldum ama burası batmamış mıydı? Web sitesi hala aktif.
İstanbul bilişime güvenipte alışveriş yapmayın. Sıkıntılı bir yer. Eğer telefon acil değilse biraz beklemenizi öneririm. Şuan fiyatlar biraz çalkantıda. Fiyatlar oturduktan sonra almanız sizin için daha iyi olur.

Maalesef A5 amoled ekran kırıldığı için telefon kullanılabilir durumda değil. Orjinal ekran 2,5 ay öyce kırlmış tamir görmüştü. Hiç olmazsa 1 sene idare etsin diye tamir ettirmiştik ama kısmet değilmiş. Benim 1-2 güne sipariş vermem lazım. 1 hafta önceye göre fiyatlar 400-500 artmış. Menü kullanımı kolay olursada iyi olur. Biz bozulmadan telefon değiştirmediğimizden xaomi, oppo filan hiç tecrübemiz yok.

Hocam fiyatlar çok aptal ve absürd şekilde artmış, eşinizin telefon ihtiyacı acilse, yani idareten bir telefon bulamıyorsanız Realme 6i bakabilirsiniz. Arayüzü ve teknik özellikleri üzmez. Eklemeden geçemeyeceğim o telefonun ederi 1800 lira, Şimdiki fiyatı ise 2300. 5i modeli de bu arkadaşın bir gömlek düşüğü 1800 lira o da. Onun ederi de 1300-1400 lira. Yukarıda @dedemlililer açıkça demiş bir daha da ben diyeyim. Varsa elinizde her hangi bir cihaz kullanıversin eşiniz. Hiç gerek yok 500 lira israf etmeye. Tavsiyem bu yönde.

Hocam fiyatlar çok aptal ve absürd şekilde artmış, eşinizin telefon ihtiyacı acilse, yani idareten bir telefon bulamıyorsanız Realme 6i bakabilirsiniz. Arayüzü ve teknik özellikleri üzmez. Eklemeden geçemeyeceğim o telefonun ederi 1800 lira, Şimdiki fiyatı ise 2300. 5i modeli de bu arkadaşın bir gömlek düşüğü 1800 lira o da. Onun ederi de 1300-1400 lira. Yukarıda @dedemlililer açıkça demiş bir daha da ben diyeyim. Varsa elinizde her hangi bir cihaz kullanıversin eşiniz. Hiç gerek yok 500 lira israf etmeye. Tavsiyem bu yönde.

Maaleseff yedek telefon yok ve oğlumun okulu dolayısıyla eşim whatsup filan kullanmak zorunda. 6i fena değil sanki. 128 gb olsun istiyorum. Eşim fotoğraf çekmeyi çok seviyor ve arşiv huyu pek yok.

1, 5 yıldır Xiaomi A2 Lite kullanıyorum. Şeytan kulağına ne bir kasma, ne bir donma, hiçbir sorun yaşamadım. Zamanında Samsung'un yetkili servisinde staj yapmış birisi olarak Samsung marka telefon önermiyorum.

Redmi Note 7 ye karar kıldım. Gorilla 5 ile bizim hanım ile başa çıkabilir diye düşünüyorum. Uygun nerden bulurum onu araştıracağım.

Redmi Note 7 artık alınmaz, M30S almanı öneririm. Xiaomi tarafında da Redmi Note 7 yerine Note 8 ve A3 almak daha doğrudur. M30S kamera, ekran, CPU, GPU, batarya ve performans olarak bu cihazlardan daha iyi bir model.

Samsung M30 S 'i fiyatıları uçtu yoksa bende onu önerecektim.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı