1500 TL Cep Telefonu Tavsiyesi

Performans açısından Nokia 5.1 Plus o fiyat aralığında en iyisi, fakat kamera kalitesi Mate 10 Lite kadar iyi değil. Redmi Note 6 Pro ve Zenfone Max Pro bu iki telefonun ortasında performans sergiliyor. Bahsi geçen 4 telefon da tercih edilebilir, J7 Prime gibi telefonların performansı düşük. Ama ben olsam bütçeyi 150₺ artırıp Mi A2 alırdım.
Dediğim gibi 1650₺ verebiliyorsan kesinlikle Mi A2 al. Ama artıramıyorsan, performans açısından alabileceğin en iyi telefon Nokia 5.1 Plus.

Son düzenleme:
Samsung J7 Prime yada samsung galaxy j4 eğer üstüne biraz daha para koyarsan iphone 7 veya iphone 6
NOT:fiyatları internetten baktım
Samsungun j serisi kazıktan ibaret annemde j7 prime var pubg de çok kasıyor kamerası da idare eder

Bu fiyata alabileceğiniz tartışmasız en iyi telefon GENERAL MOBİLE GM 9 PRO dur kendi sitesinden gm101 koduyla 1500 küsür fiyata indirimli alabiliyorsunuz...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı