1500 TL Cep Telefonu Tavsiyesi

Honor 10 Lite ' a göre kesinlikle daha iyi teknik özelliklere sahip. Xiaomi ile ise kafa kafaya . Xiaomi için pek bir şey söyleyemem . İki telefonu da iyice araştır , seçimini öyle yap.
Zenfone Max pro Teknik özellik olarak ikisinin de gerisinde zenfone Max proda sadece +1 Gb ram var işlemci ve kamerada Xiaomi de honor 10 litede geçer
Ben olsam direkt max pro alırdım kötü yanları var elbet: kamera( fotograf tarafinda) ve guncellemelerin manuel yapılması gerekmesi.
Telefonda oyun sosyal medya ve ağır kullanılırsa işlemci yetersiz kalacaktır ama yine de iyi telefondur

Arkadaşlar Huawei P Smart 2019 almayı düşünüyorum 200 lira fazla vereceğim ama araştırmalardan en alınası telefon bu geldi bana fikriniz nedir?

Arkadaşlar Huawei P Smart 2019 almayı düşünüyorum 200 lira fazla vereceğim ama araştırmalardan en alınası telefon bu geldi bana fikriniz nedir?
İyi bir seçim olur. O fiyattaki en iyi cihazlardan biri.
Marka hakkında çok bilgim olmadığı için öneremem ama aynı segmentte gm9 pro kamera-işlemci-ram-ekran kalitesi olarak biraz daha üstün.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı