1500 TL Cep Telefonu Tavsiyesi

mrcek98

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba iyi forumlar. Okulların kapanması sebebiyle hediye olarak kardeşime bir telefon almak istiyorum fakat bende öğrenciyim ve ayırabileceğim bütçe maksimum 1500 lira. Bu fiyat segmentinde alabileceğim en F/P ürünü telefon hangisi olur? Oyun oynamayı, video izlemeyi ve fotoğraf çekinmeyi çok sever onun için uygun bir telefon bulmamda yardımcı olursanız çok minnettar olurum. Uzun ömürlü olursa benim ekonomik açımdan iyi olur uzun bir süre daha yeni bir telefon alamam çünkü :)

Arkadaşlar henüz bir üründe karara varmadım hala farklı önerilerinizi bekliyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Emin ol fiyat aralığında en iyi performans verecek telefon Redmi Note 6 Pro, Huawei Mate 10 Lite olsun diğer telefonlar olsun bu telefona göre düşük performanslı CPU ve GPU kullanıyor. Bütçe 1800₺ olursa Redmi Note 7 de olabilir, 48mp kamerası var ve bir üst işlemciye sahip.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı