2000 TL ekipman önerisi

Bütçe
2000
Klavyede de karar kıldım tesviyenize uyup onu da alacağım. Mouse içinse inceledim keşke beyazı kalmış olsaydı dedim delikli olması ayrı bir değişiklik olacak. Ama denemeye değer
Kulaklık için tekrar tavsiyenizi isteyeceğim kafa üstü değil de hafif kulak içi yada kulak üstü varlığını hissettirmeyip arada ses kasmalık oyunlarda ses kasabileceğim bir kulaklık biliyor musunuz. En son öyle bir kulaklık bulamaz isem dediğiniz kulaklığı da almayı düşünüyorum.
Mpow se hocam. Hissetmezsiniz bile ben de denemek için aldım razer orca yerine onu kullanıyorum şuan. Fiyatına göre şaşırtacak seviyede. Mouse olarakta Delux M800'de alabilirsiniz.

Mpow se hocam. Hissetmezsiniz bile ben de denemek için aldım razer orca yerine onu kullanıyorum şuan. Fiyatına göre şaşırtacak seviyede. Mouse olarakta Delux M800'de alabilirsiniz.
Hocam yardımların için teşekkürler klavye, mouse pad ve kulaklığı alıyorum ama hala farede kararsız kaldım biraz indirim kovalıycam gibi el yapıma göre küçük geldi gözüme. Sürekli indirim olan bir ekipman olduğu için uyguna denk getirirsem daha büyük bir şey almak isterim. Diğer önerileri inceledim çoğu kişi oldukça memnun diğer ürünleri alıyorum. Mous normalde daha da ucuzmuş ama gittikçe pahalılaşmış uygun zamanını denk getirip almak lazımmış. Mouse dan vazgeçmemin en büyük sebebi delik olması oldu pek dikkatli biri değilim içine bir şey dökülmesi ve düşmesi sıkıntısı olabilir tabi kolayca bozulacak değil ama takıntı işte. Delux M800 de aynı şekilde küçük geldi gözüme tabi denemeden bilemiyorum ama tek atımlık kurşun gibi maalesef iade edilemiyorlar.

Mouse pad.
Gamenote KB857L Kablolu RGB Mekanik Oyuncu Klavye Fiyatları ve Özellikleri klavye.
gaming mouse - Google Shopping mouse.
gaming kulaklık - Google Shopping kulaklık.
Listedeki en kötü tercihler bunlar olur. Asla önermiyorum.

@JakerT4 hocam bu mesajın beğenilecek neyi vardı? :D
Bunları öneririm ben de. Mousepad önerilmemiş, onu da ben önereyim.

H2002D'de tercih edilebilir. Ayrıyeten 7.1 değil o kulaklık düz jak niye yazıyorlar anlayamıyorum ama güzel kulaklık 450₺ gibi bir paraya geliyor Nays ile bütçesinde alınabilirliği yüksek model.

Klasse Pro'dan başka bir şey alınmasını önermem en azından verilen paranın değerini alabiliyoruz.

Hocam yardımların için teşekkürler klavye, mouse pad ve kulaklığı alıyorum ama hala farede kararsız kaldım biraz indirim kovalıycam gibi el yapıma göre küçük geldi gözüme. Sürekli indirim olan bir ekipman olduğu için uyguna denk getirirsem daha büyük bir şey almak isterim. Diğer önerileri inceledim çoğu kişi oldukça memnun diğer ürünleri alıyorum. Mous normalde daha da ucuzmuş ama gittikçe pahalılaşmış uygun zamanını denk getirip almak lazımmış. Mouse dan vazgeçmemin en büyük sebebi delik olması oldu pek dikkatli biri değilim içine bir şey dökülmesi ve düşmesi sıkıntısı olabilir tabi kolayca bozulacak değil ama takıntı işte. Delux M800 de aynı şekilde küçük geldi gözüme tabi denemeden bilemiyorum ama tek atımlık kurşun gibi maalesef iade edilemiyorlar.
M800 gayet büyük bir mouse hocam küçük geleceğini düşünmüyorum içiniz rahat olsun.
Listedeki en kötü tercihler bunlar olur. Asla önermiyorum.

@JakerT4 hocam bu mesajın beğenilecek neyi vardı? :D

Bunları öneririm ben de. Mousepad önerilmemiş, onu da ben önereyim.

@GalaxySal450 ustamdan iltifat alacak raddeye gelmişim ekipman kısmında bu benim için onurdur.

Geri
Yukarı