2000 TL kasa önerisi

Bütçe
30000

skr1m

Centipat
Merhaba Arkadaşlar.

Alınan ürünler.

MSI GeForce RTX 2080 Ti
3950X işlemci AMD
MSI MEG Ace Anakart
Corsair 1 TB MP600 M.2
G.Skill Trident Z Neo 3600 MHz 2x16 2 Adet
NZXT Kraken X72 360mm

Pus ve kasa lazım. Sistem de sıkıntı var mı? Kasa Full Tower ve 2000 TL civari en uygun ne olmalı, guc 1000W mı 1200W mı tercih edilmesi lazım bu sisteme?

750-850W yeterlidir. PSU için bütçenizi belirtmelisiniz.

Kasa olarak neden özellikle Full Tower istiyorsunuz? Önerilerim aşağıdadır.

750-850W yeterlidir. PSU için bütçenizi belirtmelisiniz.

Kasa olarak neden özellikle Full Tower istiyorsunuz? Önerilerim aşağıdadır.
İlgin için teşekkürler.

Sistemde 64GB ram olacak. İşlemci ve ekran kartı çok güç tüketiyor o yüzden Corsair HX Serisi HX1200 1200W 80 Platinum düşünüyorum ama 1000w hiç performans kaybı yasamaz derseniz fikrim değişebilir. Bütçe 2 bin TL civarı

Kasa oldukca ferah ve geniş olmasını istiyorum, RGB takıntım yok iş için kullanıcam. Fanları güçlü . malzeme kaliteli olsun , Hava akışı kaliteli olsun istiyorum. Ona da bütcem 2 Bin TL yi biraz gecebilir.

Önerdiğim kasalar gayet güzel fakat bahsettiğiniz özellikler sadece Full Tower kasalarda bulunmuyor. 1000W PSU ya da kesinlikle ihtiyacınız yok. Kasa olarak H500P Mesh öneririm. Hiç RGB olmasın istiyorsanız programından ışıkları kapatabilirsiniz.

PSU olarak kesinlikle 1000W PSU'ya ihtiyacınız yok. HG850 Pro işinizi her türlü görecektir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı