2000 TL kulaklık önerisi

Bütçe
2000
Hocam şahsen kablosuz kulaklık alacaksam Bluetooth özelliğinin de olmasını isterim telefonda da kullanmak için.

Kusura bakmayın hocam Bluetooth aradığınızı bilmiyordum ama yine de gerçekten güzel bir tercih düşünürseniz.

Aslında USB OTG kablosu alıp kablosuz alıcıyı telefona bağlayıp denenebilir ancak ürün elimde olmadığından deneyemiyorum.

Hocam ben geçen HyperX Cloud Alpha s aldım gayet memnunum fakat aldığımda 1100-1200 gibi bir fiyattan satılıyordu biraz artmış sanırım ama aklınızda bulunsun gayet memnunum dolby veya dts ile de deneyiminiz artıyor.

Steelseries kulaklıklarıyla ilgili diyebileceğim şey ise Arctis 1 ve 3 kullandım ve ikisinin de mikrofonu bilgisayarımın sesini yansıtıp kendi sesimi karşıya aşırı ince veriyordu fakat biraz daha üst modellerde var mıdır bilmiyorum. Eskiden Arctis 5'e çok kafa takmıştım çok istiyordum maalesef şartlar el vermemişti :)

Logitech G Pro X de gayet güzel bir seçenek bence kullanan arkadaşım var ve sesi gayet net geliyor o da gayet mutlu yani o da bir seçenek bence. Çoğu profesyonel oyuncunun da kullanması cabası.

Bunlar dışında aklıma bir tek Razer Blackshark V2 geliyor onu da kullanan arkadaşım var ve o da memnun kulaklıktan. Çevremden bir tavsiye vermek istedim umarım işinize yarar.

Hocam ben geçen HyperX Cloud Alpha S aldım gayet memnunum fakat aldığımda 1100-1200 gibi bir fiyattan satılıyordu biraz artmış sanırım ama aklınızda bulunsun gayet memnunum Dolby veya DTS ile de deneyiminiz artıyor.

SteelSeries kulaklıklarıyla ilgili diyebileceğim şey ise Arctis 1 ve 3 kullandım ve ikisinin de mikrofonu bilgisayarımın sesini yansıtıp kendi sesimi karşıya aşırı ince veriyordu fakat biraz daha üst modellerde var mıdır bilmiyorum. Eskiden Arctis 5'e çok kafa takmıştım çok istiyordum maalesef şartlar el vermemişti :)

Logitech G PRO X de gayet güzel bir seçenek bence kullanan arkadaşım var ve sesi gayet net geliyor o da gayet mutlu yani o da bir seçenek bence. Çoğu profesyonel oyuncunun da kullanması cabası.

Bunlar dışında aklıma bir tek Razer BlackShark V2 geliyor onu da kullanan arkadaşım var ve o da memnun kulaklıktan. Çevremden bir tavsiye vermek istedim umarım işinize yarar.

Sağ olun hocam. HyperX Cloud Alpha S modelini hiç araştırmamıştım biraz araştırıyım hocam.

Eğer mikrofonunuz varsa/ihtiyacınız yoksa Superlux HD 681 EVO da kullanabilirsiniz gerçekten çok kaliteli bir kulaklık (evet dandik görünüyor)

Hocam ben geçen HyperX Cloud Alpha S aldım gayet memnunum fakat aldığımda 1100-1200 gibi bir fiyattan satılıyordu biraz artmış sanırım ama aklınızda bulunsun gayet memnunum Dolby veya DTS ile de deneyiminiz artıyor.

SteelSeries kulaklıklarıyla ilgili diyebileceğim şey ise Arctis 1 ve 3 kullandım ve ikisinin de mikrofonu bilgisayarımın sesini yansıtıp kendi sesimi karşıya aşırı ince veriyordu fakat biraz daha üst modellerde var mıdır bilmiyorum. Eskiden Arctis 5'e çok kafa takmıştım çok istiyordum maalesef şartlar el vermemişti :)

Logitech G PRO X de gayet güzel bir seçenek bence kullanan arkadaşım var ve sesi gayet net geliyor o da gayet mutlu yani o da bir seçenek bence. Çoğu profesyonel oyuncunun da kullanması cabası.

Bunlar dışında aklıma bir tek Razer BlackShark V2 geliyor onu da kullanan arkadaşım var ve o da memnun kulaklıktan. Çevremden bir tavsiye vermek istedim umarım işinize yarar.

Çok arada kaldım hocam. Herkes farklı bir şeyler diyor. Alpha S modelinin ses yüksekliği çok düşük diyorlar sizce nasıl yeterli mi? Bir de mümkünse G PRO X kullanan arkadaşınıza uzun süre kullanımda rahatsız ediyor mu diye sorabilir misiniz?

Çok arada kaldım hocam. Herkes farklı bir şeyler diyor. Alpha S modelinin ses yüksekliği çok düşük diyorlar sizce nasıl yeterli mi? Bir de mümkünse G PRO X kullanan arkadaşınıza uzun süre kullanımda rahatsız ediyor mu diye sorabilir misiniz?
Hocam Rtings.com diye bir site var. Gerçekten kaliteli incelemeler yapıyorlar. Birazcık yabancı diliniz varsa incelemeleri ve verdikleri puanlamaları görebilirsiniz. Bası nasıldır tizi nasıldır nasıl gelen sesin doğrultusu ne kadar isabetlidir gibi sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Hatta istediğiniz iki kulaklığı kıyaslama imkanınız da var.

Hocam Rtings.com diye bir site var. Gerçekten kaliteli incelemeler yapıyorlar. Birazcık yabancı diliniz varsa incelemeleri ve verdikleri puanlamaları görebilirsiniz. Bası nasıldır tizi nasıldır nasıl gelen sesin doğrultusu ne kadar isabetlidir gibi sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Hatta istediğiniz iki kulaklığı kıyaslama imkanınız da var.

Sağ olun hocam bakayım.

Ben kısa bir süre önce Logitech G PRO X Wireless aldım. Sesi iyi mikrofonu da iyi gibi ama hepsinin ayarlarını yapman gerekiyor. Ayarlarını yaptığın zaman iyi ayarlarını yapmadığın zaman kötü diyebilirim. Hatta birkaç arkadaşım Discord'dan konuşurken eski kulaklığımın daha iyi olduğunu söylediler. Konuşurken sesimin kesildiğini belirten oldu. Muhtemelen benim ayarları yapamamış olmamdan kaynaklı. Kablolu olan fiyatına değebilir ama kablosuz olan PC, PS4 ve PS5'ten başka platformda çalışmaması ile birlikte fiyatına değeceğini düşünmüyorum.

Rahatlık açısından bence rahat bir kulaklık günde 4 saat kulağımda kaldığı oldu hiçbir sorun çekmedim. Benim için rahat denilebilecek bir kulaklık.

Hocam bence ses yüksekliği yeterli şarkı dinlerken 80lerde kullanıyorum açmıyorum bile oyun oynamaya fırsatım olmadığı için şimdilik oyun ile ilgili ses yüksekliğine bir şey diyemeyeceğim.

Arkadaşıma sordum ilk 3-4 saatte sorun yok diyor fakat ama 4. saatten sonra bi çıkarıp hava alması gerektiğini söyledi.

Ben kısa bir süre önce Logitech G PRO X Wireless aldım. Sesi iyi mikrofonu da iyi gibi ama hepsinin ayarlarını yapman gerekiyor. Ayarlarını yaptığın zaman iyi ayarlarını yapmadığın zaman kötü diyebilirim. Hatta birkaç arkadaşım Discord'dan konuşurken eski kulaklığımın daha iyi olduğunu söylediler. Konuşurken sesimin kesildiğini belirten oldu. Muhtemelen benim ayarları yapamamış olmamdan kaynaklı. Kablolu olan fiyatına değebilir ama kablosuz olan PC, PS4 ve PS5'ten başka platformda çalışmaması ile birlikte fiyatına değeceğini düşünmüyorum.

Rahatlık açısından bence rahat bir kulaklık günde 4 saat kulağımda kaldığı oldu hiçbir sorun çekmedim. Benim için rahat denilebilecek bir kulaklık.

Onu ben de araştırdığımda fark ettim hocam. Ben G PRO X ve Alpha S arasında kalmıştım. Forumlarda ikisi için G PRO X ayarlarla iyi oluyor, Alpha S ise kendiliğinden iyi diyorlardı. Zaten Alpha S G PRO X'ten bir tık daha tak çalıştır, yazılımı olsa bile seçenekler G PRO X kadar yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı