2000 TL kulaklık önerisi

Bütçe
2000
Dip ses bende yoktu hiç bir şekilde. Genelde de memnundum fakat dediğim gibi bir problem olunca iade yaptım bende bugün.
Bu dip ses olayı nedense 3 üründür benim başıma geliyor sanırım sadece, nasıl bir şanssa artık bendeki. 😄 Nereden almıştınız hocam? Bir de yine aynı model mi düşünüyorsunuz yoksa farklı bir model mi?

Bu dip ses olayı nedense 3 üründür benim başıma geliyor sanırım sadece, nasıl bir şanssa artık bendeki. 😄 Nereden almıştınız hocam? Bir de yine aynı model mi düşünüyorsunuz yoksa farklı bir model mi?
Ben gitti gidiyor dan almıştım. Kablolu modellerden sennheiser a geri döneceğim gibi duruyor.

Çok garip. Bende ne dip ses ne de başka sorun yoktu. Sıkıntısız kullanıyorum 1 aydır. Bu teknoloji biraz şans işi :)
Kesinlikle öyle hocam. :) Fakat dediğim gibi; dip ses olayını ses tekerini %85 civarında tutup çözsem de, Chatmix için Sonar kullanımı zorunlu olması benim için bi' hayli can sıkıcı oldu. Bugün iade işlemi onaylanmış, Amazon üzerinden Arctis 7 modelini alacağım fakat fiyatı biraz fazla. Düşmesini bekleyeceğim yine mecbur. 🤷‍♂️

Geri
Yukarı