2000 TL monitör önerisi

Bütçe
200-2400
Şimdi asıl demek istediğimi açıklamaya çalışacağım.
"Bu XG2405 ve Asus monitörleri hangi kaynağa dayanarak öneriyorsunuz?"
Konu sahibi neden iyi renk istemesin diyerek şak diye yapıştırıyorum. Zaten MS değerlerine bakacak olursak tipik MS değerlerini ele almalıyız. Haksız mıyım?
Haksız değilsiniz hocam. Ben forumda olan çoğu insana kıyasla XG2405 modelini kullanıcı deneyimine göre öneriyorum. Arkadaşıma kendim aldırdım. Elimde olan Asus monitöre kıyasla malzeme ve renk dolgusuna aşık oldum zaten 1-2-3 ms bunu ben gözümle fark edemem. O konuda tam bir kaynağımız yok ama o kadar abartılacak bir değer de değil ms 5-6-7ye çıkmadığı sürece tabii.

Asus modeli bende de bulunuyor önerebilirim ama daha iyi alternatifler varken yüzüne bakılmaması gerekiyor düşük-orta bütçede zorlanırsa alınabilir sadece.
24G2U bakıyorum şimdi birde mağazada görmek istiyorum vatanda içime sinmesi için, çok teşekkür ederim size.
Aralarında %24 sRGB farkı var ve 24G2U IGZO kullanıyor. 24G2U çok daha iyi.
Çok teşekkür ederim.

Arkadaşlar selamlar kesinlikle kötülemek için değil birbirimize daha iyi yardımcı olalım diye yazıyorum. Ben de monitör arıyorum. Son bir haftadır bu fiyat bandında genelde İtopya ' dan linkler atılıyor. Hassas bir ürün olduğu için attığınız linklerdeki yerlerin garanti, iade koşulu ve şikayetler hakkında bilginiz varsa linklerin üstüne ( güvenilir, riskli, temkinli davranın şikayeti yüksek ) gibi durumlarını da belirtirseniz daha iyi olur. Aradağım monitör şuan piyasada en ucuz İtopya ' da olduğu halde bekliyorum 😓.

Az önce İncehesap'taki indirimde sipariş verdim ama kararsızım indirimleri bekleyip AOC veya MSI bir monitör mü baksam ekran kartım RX 580. daha çok Single Player hikayeli oyunlar oynuyorum arada da CS vs.

Bu arada bütçem aslında var ama 2000 TL'nin çok üstüne çıkmak istemiyorum.

Az önce İncehesap'taki indirimde sipariş verdim ama kararsızım indirimleri bekleyip AOC veya MSI bir monitör mü baksam ekran kartım RX 580. daha çok Single Player hikayeli oyunlar oynuyorum arada da CS vs.

Bu arada bütçem aslında var ama 2000 TL'nin çok üstüne çıkmak istemiyorum.
24G2U neden bakmadanızı bende şimdi ütopya nın indirimden almak istiyorum bu monitorü
Rica ederim hocam, hayırlı olsun.
AOC 23.8" 24G2U 144Hz 1ms 2xHDMI DP IPS FHD ütopya dan sipariş verdim ölü piksel çok çıkıyor yazmışlar ama hadi bakalım hayırlısı

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı