2000 TL Telefon önerisi

byTengan_

Hectopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1525561374
2000 TL bütçem var. Telefonun dış tasarımına çok önem veririm, oyun bağımlısı değilim ama Mobile PUBG gibi oyunları arada sırada oynarım. Aklımda iPhone 6 almak var, fakat foruma danışmadan kadar vermek istemedim, önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Iphone 6 kullanıyorum memnunum güncellemeler de geliyor çok oyun oynamıyorsan uygulamalarda yeterlidir android ten geçtim geçen sene 1 yıl olacak çok memnunum

2300 tl ye Note FE. 1440p lik 5.7 inç efsane ekranı , 4 GB RAM'i, 2.3+1.6 8 çekirdek işlemcisi , S-Pen kalemi , 1.5M derinliğe kadar 30 Dk boyunca su geçirmeme sertifikası 3200MAH bataryası vs. Bu paraya bu özellik hiçbir markada yok. İphone 6 1800MAH bataryası ile sürekli şarjı biten eski bir telefon. Ben kesinlikle önermiyorum. Eğer illa iphone alacağım diyorsanız kesinlikle plus modellerine yönelin. En azından şarj sorununuz olmasın.

Samsung S7 Edge, Samsung S7, Xiaomi Mi6, Samsung Note FE, Nokia 8, Xiaomi Mi Note 3, HTC U Ultra bu modellere bakıp kendine uygun olanı seçebilirsin.
Ayrıca artık iPhone 6 donanım olarak yetersiz bir telefon. Kasası çok zayıf. Bükülme olayı bu telefonun başına bela olmuştu... Almamanızı tavsiye ederim.

Sırf gösteriş olsun diye İphone 6 almaktan vazgeçin. 1 GB RAM sunan cihazdan nasıl performans bekleyebiliyorsunuz hala anlamıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı