20000-22000 arası bütçe ile Sistem + Oyun bilgisayarı

Bütçe
21000

oweroth

Hectopat
Daha fazla  
Sinerji.gen.tr üzerinden bu bilgisayarı alacağım. Buna benzer bir bilgisayarı daha ucuza toplayabilir miyim? Bu bilgisayar nasıldır bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilir mi? (Wi-Fi üzerinden bağlanacağım için ana kartı Wi-Fi alıyorum)
Ayrıca çift monitör kullanacağım 144Hz 1ms monitör önerisi sunabilir misiniz? Ve 240Hz 0.5ms monitör bu sistem için abartı mı olur?

1608211503089.png

Sinerji.gen.tr üzerinden bu bilgisayarı alacağım. Buna benzer bir bilgisayarı daha ucuza toplayabilir miyim? Bu bilgisayar nasıldır bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilir mi? (Wi-Fi üzerinden bağlanacağım için ana kartı Wi-Fi alıyorum)
Ayrıca çift monitör kullanacağım 144Hz 1ms monitör önerisi sunabilir misiniz? Ve 240Hz 0.5ms monitör bu sistem için abartı mı olur?

Eki Görüntüle 785973

Berbat.

Sakin almayın leş o fiyata 3 yıl kullanamazsınız yüksek ayarda.

16435 TL. Oyun performansı çok daha iyi bir sistemdir. PNY markasından korkmayın, EVGA kadar iyi bir markadır.
Monitör olarak
Samsung LC27HG70QQMXUF 27" 2K 1ms 144Hz FreeSync 2 HDR600 Fiyatı (hepsiburada.com)
2 tane alabilirsiniz. Veya bunla beraber alınabilir:
Acer Nitro ED270X 27” 240Hz 1ms (HDMI+Display) Adaptive-Sync Fiyatı (hepsiburada.com)

16435 TL. Oyun performansı çok daha iyi bir sistemdir. PNY markasından korkmayın, EVGA kadar iyi bir markadır.
Monitör olarak
Samsung LC27HG70QQMXUF 27" 2K 1ms 144Hz FreeSync 2 HDR600 Fiyatı (hepsiburada.com)
2 tane alabilirsiniz. Veya bunla beraber alınabilir:
Acer Nitro ED270X 27” 240Hz 1ms (HDMI+Display) Adaptive-Sync Fiyatı (hepsiburada.com)
Teşekkürler göz atacağım bu fiyata toplayabileceğim başka sistemler de varsa yardımcı olursanız sevinirim ssd ve hddyi ben 1tb+2tb yaptım gerekli olur diye

Teşekkürler göz atacağım bu fiyata toplayabileceğim başka sistemler de varsa yardımcı olursanız sevinirim SSD ve HDD'yi ben 1TB+2TB yaptım gerekli olur diye

Çok olmaz 1TB SSD + 1 TB HDD işinizi görür diye düşünüyorum eğer tek oyun oynuyorsanız. Çift monitör almayıp 3080 sistem atabilirim isterseniz.

Çok olmaz 1TB SSD + 1 TB HDD işinizi görür diye düşünüyorum eğer tek oyun oynuyorsanız. Çift monitör almayıp 3080 sistem atabilirim isterseniz.
240hz 1ms + 144hz 1ms'i almayı düşünüyorum ancak samsung'un fiyatı biraz uçuk geldi belki samsung + 60hz bir şey de alabilirim ikinci monitörde oyun oynamayı düşünmüyorum discord mesajları gibi şeyler için istiyorum belki yayın da açarım. Attığınız sistem için teşekkürler, içim rahat etsin diye pny markası yerine 500tl ekleyip msi veya gigabyte rtx 3070 alacağım sanırım teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı