20000 TL Laptop Önerisi

Merhabalar cok araştırdım ben de bu modeli düşünüyorum. Saatlerdir forum ve youtubedan bakıyorum. En mantıklı f/p gibi duruyor. 75w diyenlere aldanmayın. Zaten 140w olan da max 90 göreceksiniz. Ve aradaki farkı hissetmezsiniz bile. Ben şuan sipariş veriyorum. Siz de düşünürseniz hayırlı olsun şimdiden. En uygun bu sitede sanırım
Evet en uygun o sitede bende hala bakınıyorum tam karar veremedim.

Merhaba tekrardan bütçemi arttırdım max 29k bütçem var bu ürünleri buldum sizce hangisi daha iyidir daha uzun süre beni götürür?

Son düzenleme:
Evet en uygun o sitede bende hala bakınıyorum tam karar veremedim.

Merhaba tekrardan bütçemi arttırdım max 29k bütçem var bu ürünleri buldum sizce hangisi daha iyidir daha uzun süre beni götürür?

G5 Clevo kasa, Victus ucuz kalıyor bütçene göre, bir TUF kalıyor ama yeni çıkmış cihazın sonradan kronik sorununun çıkmayacağı garantisi olmadığı için uzun süre hakkında yorum yapılmaz. Ama kronik sorun çıkmayacağını farz edersek TUF.

G5 Clevo kasa, Victus ucuz kalıyor bütçene göre, bir TUF kalıyor ama yeni çıkmış cihazın sonradan kronik sorununun çıkmayacağı garantisi olmadığı için uzun süre hakkında yorum yapılmaz. Ama kronik sorun çıkmayacağını farz edersek TUF.
Teşekkür ederim bu fiyat bandında başka bir öneriniz yoksa TUF cihazı şimdi sipariş ediyorum. Bu ramleride alıyorum yükseltme için uygun cihaza uyar değil mi?

Teşekkür ederim bu fiyat bandında başka bir öneriniz yoksa TUF cihazı şimdi sipariş ediyorum. Bu ramleride alıyorum yükseltme için uygun cihaza uyar değil mi?
TUF sipariş edebilirsiniz, RAM hakkında bilgim yok ama uyar gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı