20000 TL Monster Gaming laptop önerisi

Bütçe
15000-20000
Cahil demeyelim 😂 kötü hissettim bilmiyordum aldığımda.

Hocam sözüm size değil gidip donanım var diye Abra alıyorlar sonra ağlıyorlar Monster şöyle böyle git güzelini al öyle mi acaba?
V21 kronik sorunlardan geçilmiyor, V22 zaten tutmadı, tutmazda. Klasik Monster ürünü çünkü. V25 sırf MSI kasa kullanıyor diye tuttu.

V21 de kronik sorun nerede?
V22 electronics satıyor xmg satıyor ki zaten tongfang ın en iyi kasalarından biri olduğu için yurt dışında çok satılıyor ve sorunsuz bir modeldir.
V25 evet MSI üretimi olmasından çok satıyor haklısınız.

Arkadaşlar abime topluyorum abim Monster istiyor o yüzden. Render vs gerek yok oyun performansı iyi olsun yeter.

Hocam sözüm size değil gidip donanım var diye Abra alıyorlar sonra ağlıyorlar Monster şöyle böyle git güzelini al öyle mi acaba?

V21 de kronik sorun nerede?
V22 electronics satıyor xmg satıyor ki zaten tongfang ın en iyi kasalarından biri olduğu için yurt dışında çok satılıyor ve sorunsuz bir modeldir.
V25 evet MSI üretimi olmasından çok satıyor haklısınız.
V21 panel sorunlarından geçilmiyor, her modelde vardır diyeceksiniz ama V21 modellerin kroniği bu. Fazlasıyla panel sorunlari var.

Evet?

Örnek alabilir miyim?

Örnek 1 örnek 2.
Örnek 1 örnek 2.
1 ve 2 linkli ama link açılmıyor.
Örnek 1 örnek 2.

1 ve 2 linkli ama link açılmıyor.
1
2
Konu 'Tulpar T7 v21.7 aldım' Tulpar T7 v21.7 aldım

Konu 'Monster Tulpar T7 v21.7 ekranını kapatmışken çok ısınmış' Monster Tulpar T7 v21.7 ekranını kapatmışken çok ısınmış

Ben 4 defa clevo iade ettim. 21 hepsinde panel sorunluyd u. Bida yaklaşmam. Bu kadar sorunlu ürünü müşteriye bile bile kaktıran markaya güvenmem. Siz sanıyormusınızki aleti her alan donanım profesörü. O şekilde kullanmaya devam ediyor. Markada hepsini itelio.

Yeni konular

Geri
Yukarı