20000 TL sistem önerisi

Bütçe 3K esner yazmış ona göre 1.5 k esneyen bir sistem daha 5600X farkı oyunlarda bariz belli i9 solluyor oyunda güzel işlemci üstte NZXT attığım için sallayan bir arkadaş vardı ona bakmayın 2.5 k ya sıvı soğutucusu var onu da alınca güzel soğutması perfronmansı var zevkinize uyuyorsa oda güzel sistem.
Teşekkür ederim sizin önerileriniz de çok güzel. Ben de buna benzer MSI ekran kartlı bir sistem daha bulmuştum.

@1.murad hüdavengidar daha iyisi şu anlık yok gibi duruyor. Tercih meselesi biraz daha araştırılabilir. Benim ilk aklıma bu sistemi özelleştirmek geldi. Ve kendim alabileceğim şekilde en iyi parçaları seçmeye çalıştım.@yennefer o. V rica ederim.

Bu rakipsiz %25 indirim nedir net bu kazandı 18 bin 6K indirime girmiş.
@1.murad hüdavengidar daha iyisi şu anlık yok gibi duruyor. Tercih meselesi biraz daha araştırılabilir. Benim ilk aklıma bu sistemi özelleştirmek geldi. Ve kendim alabileceğim şekilde en iyi parçaları seçmeye çalıştım.@yennefer o. V rica ederim.

@alucardoo hocam çok güzel indirimli link attı 18 k ya 5600X 3070 çok güzel sistem 20 k biraz şişirme olmuş gibi.

Hocam 2060 düşük bütçe için bu önceki attığımdan daha iyi gibi.

Eğer 6C/12T istiyorsan buda olabilir

Geri
Yukarı